Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kártyaolvasáshoz segítség?

Kártyaolvasáshoz segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Pár napja el kezdtem tanulmányozni a cigány kártyával való jóslást. Napról napra írom ki a lapok részletes jelentését több helyről is, olvasgatom és próbálom megjegyezni. De sajnos nem megy a kártyák közötti olvasás. Külön külön tudom, hogy mit jelent, de nem tudom összevetve elmondani. Ha sejtem is, akkor attól félek, hogy rosszat mondok majd.

(Senkinek sem tervezek addig jósolni, míg nem megy saját magamon.) Tudtok valami tanácsot adni?



2020. okt. 16. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi, mondd azt, ami éppen eszedbejut. Pontosan ugyanolyan kimenetel lesz, mintha előírás szerint tennél.
2020. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem így működik. :)
2020. okt. 16. 15:55
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Alapvetően intuitív módon kellene a kártyák közti összefüggést megtalálni. Hiába tudod a kártya jelentését, ha az adott helyzetre nem tudsz belőle asszociálni. Az is lehet, hogy nem a cigány kártya való neked. Megtanulhatod betéve a jelentéseket, ha nem tudsz intuitív módon összefüggéseket keresni. Lehet hogy más módszerrel kellene próbálkoznod, ami jobban illik hozzád. Ha egyikkel sem tudod előhozni a fent említett intuitív összefüggés-értelmezést, akkor nem biztos, hogy tudsz hatékonyan jósolni. Legalább is addig nem, amíg a megérzéseidet gátolja valami.
2020. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bertók József2 válasza:
Nekem amióta van cigánykártyám,ingyenesen le lehet tölteni Lylia pdf formátumban a kártyalapok értelmezését,és jól megértettem a lényegét,minden lapot feltüntet és értelmezéssel lát el érthetően.Nekem nagy kincs ez a PDF.
2021. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!