Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok már jósnőnél, aki...

Voltatok már jósnőnél, aki tényleg megtudja mondani a jövőt?

Figyelt kérdés
Én nem tudom hogy higgyek e benne sok helyen olvastam hogy nem vált be és csak a pénz kérik el ráadásul nagy összegeket. Esetleg akinek sikerült, nem olyan kérdésekre gondolok hogy, kedves jósnő ez éven érettségizek sikerül e? Igen,! 5 ezer lesz. És nem is a szokásos horoszkóp guru hogy rád talál a szerelem. Hanem hogy pl lesz 1 éven belül egy kis fiad. Anyád lábát megkell műteni stb. Értitek tehát olyan dolog amit nem tudhat pl hogy fáj a lába anyádnak ez csak egy példa

2020. okt. 19. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Tudtad hogy a jósnők még a jósolásnál is jobbak abban hogy...


... átb.sszanak

2020. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
A jövőt azt valóban megmondta... Csak kérdés, hogy jól-e?
2020. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Voltam többnél is, mind azt mondta, hogy ki fognak rúgni a munkahelyemről, a mai napig ugyanazon a munkahelyen dolgozom...
2020. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy kicsit gondolkodj. A jövőt akkor lehetne megmondani előre, ha minden meg lenne írva előre. De akkor senkinek nem lehetne szabad akarata. Neked van szabad akaratod? Segítek: igen. És mindenki másnak is. No, innentől kezdve olyanokat meg lehet mondani, ami biztos (pl. hogy mind meghalunk majd egyszer), és meg lehet mondani olyanokat, amik valószínűek, hadd ne soroljam, de a jövőt nem lehet megmondani érdemben olyan szinten, ahogy azt példában felhoztad. Ez nem varázslat, meg mágia, ezek tények.

Nincsenek jósok meg boszorkányok, csalók vannak. Meg olyan csalók, akik elhiszik magukról, mert annyira elvontak, és annyira nem képesek a valóságban létezni.

A legjobb példa erre a mai napig az a jós, akit lefülelt a nav, és megbüntették. Ő miért nem látta előre?

2020. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egyszer jósolt egy nő. Azóta sem találkoztam vele, maga a jóslás is egy véletlen találkozás folytán történt. 2000ft volt nálam. Kártyát is húztam, de jóslás közben a kezét is mozgatta érdekesen.


Nekem minden bejött amit mondott. De nem ám ilyen körülírósan mondta az infókat..Azt mondta hogy diktálják neki az égiek. Mindenkinek meg van írva előre minden,amire rábólintunm mikor leszületünk. De az, hogy le kell születni, az nem a mi akaratunk.


Elmondta hogy 2-3hónap max és lesz egy párom. Párom nevének az összes betűjét elmondta, bár nem sorrendben. Egy betű nem ment mellé. Elmondta hogy milyen a párom, a családja, a házuk. Elmondta hogy vallásos család, de ő nem vallja a hitüket.Hogy az apukája halála hosszú és csúnya lesz, nem kívánja senkinek.

Azt mondta városra költözünk. Egyetemre fogok járni és 5ös diplomám lesz.

Ekkor már mosolyogtam, mert 23 éves voltam, esti gimiben tettem le az érettségit. :) mondta is, hogy ha szeretném, nem mondd több infót. De mondtam, hogy folytassa. Azt mondta lesz egy gyermekem mindenképpen.

Eddig minden bejött.


Lehet vannak kamu emberek, sőt 98%ban kamu jósok vannak. De ott van az a 2%,akinek van tehetsége.

2020. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!