Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az álmok képesek megjósolni...

Az álmok képesek megjósolni többször is a jövőt, mégha lehetetlennek is tűnnek? (Párkapcsolat)

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok. Másfél évvel ezelőtt következett be az első álmom, amely valóban megtörtént.

Éppen tetszett nekem egy fiú, és ezt a tudtára is adtam. Megbeszéltünk találkozót, én teljesen benne voltam a rózsaszín ködben. Bekerültem egy másik csoportba interneten, tele fiatalokkal. Mindenkivel jól elbeszélgettem, erre egyik este azt álmodtam, hogy online összejövök vele. Ezt azonnal le is írtam másnak, előtte sosem gondoltam rá úgy, hiszen még csak így is vagy 2 hete léptem be.

Aztán ezek az álmok folytatódtak körülbelül egy hétig. Mindegyik egy-egy randi részletet fogott meg, amelyet szintén leírtam és később megtörtént. Például a második az volt, hogy a városom egyik templomának a lábánál, egy padon ülve lesz az első csókunk.

Tehát igen, mindez megtörtént. Másfél éven át igenis boldog távkapcsolatban voltam vele. Előző héten szombaton még ugyanúgy dumálgattunk, nemsoká jött volna ide hozzám. Erre azt álmodtam, hogy szakít velem. Megtörtént másnap, mégpedig azért, mert enyhén depressziós gondolatokkal küzd és fél, hogy a jövőnk úgysem fog egyezni, nem fog bejutni az egyetemre, ahova akar és így neki nem megy tovább a gondolat, hogy csak húzzuk azt, aminek nem lesz értelme, bármennyire is szeret. (Ezt az egyetemi dolgot egyébként később tudtam meg, annyit mondott, hogy neki ez így túlságosan fáj.)

Megint nem gondoltam előtte semmi ilyesmire, ő sem mutatta ki. Erre ezután sem gondoltam semmi másra, csakhogy vissza szeretném szerezni, mire azt álmodtam, hogy a jövőben a régen álmodott közös egyetemünk kapuja előtt újra találkozunk és sírva odarohan hozzám megölelni.


Mindegyik ilyen álmomban volt valami érzés, amit előtte, utána vagy közben éreztem és az álmomban is volt. Nem volt semmi kagyvasz, káosz az álmomban, mint a többiben szokott ugye lenni a legtöbb embernek, nem volt több történetszála sem. Mindig csak egyetlen egy esemény, amelynek az érzelmi hatással voltak rám.

Másfél év van hátra az egyetemig és azt hiszem valószínűleg magamra haragítottam most nagyon. Félek, hogy ez az álom túlságosan előre "jósolt"/"utalt" és hiába kattogok rajta.



2020. dec. 15. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Lehetséges de az csak a véletlen műve.
2020. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Hmm, nemtudom, lehet benne valami.

Az exem a szakításunk előtt 2 hétig folyton arról álmodott, hogy elhagyom őt. Én akkor már terveztem a szakítást, mert megváltoztak iránta az érzéseim, de ő ebből nem sejtett semmit.

2020. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy megálmodod. Velem is történt ilyen. Éppen két hete álmodtam, hogy szakít velem a párom és az okát is elmondta és a való életben is ugyanazt mondta 3 napja.

Viszont ha ez igaz, akkor is kár kattognod rajta! Inkább csak élvezd ki, ami jön! :)

2020. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!