Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az álmok elmondják a jövőt?

Az álmok elmondják a jövőt?

Figyelt kérdés

Hát, lényegében minden ilyen álmom, ami megtörtént később, ugyanahhoz a személyhez fűződött. Mindig éreztem alatta egy bizonyos érzést, ami az álmom után is megmaradt, ahogy felébredtem.

Csupán néhány másodpercet álmodok meg, előtte és utána nincs semmi, nincsen benne káosz, mint a legtöbb álomban, olyan mint egy film részlete, és ráadásul egyik alatt sem "hallok" semmit.

Eddig 8x álmodtam, mind megtörtént, pedig azt hittem, hogy nem történhet meg.

És most pedig újra álmodtam egy hasonlót, egyből le is írtam jegyzetbe. Annyi van ezzel az álomra, hogy valószínűleg másfél év múlvára szól, de minden leírás pontosan illik rá. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy be fog következni?



2020. dec. 29. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig álmodsz csak reggelre elfelejted...
2020. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már volt már, hogy nem pont ugyanaz, de nagyon hasonlóan bekövetkezett valami.
2020. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!