Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van esély arra hogy egy...

Van esély arra hogy egy “látó” megmondja hogy ki lopta el otthonról az aranyaim?

Figyelt kérdés

Egy nagy szerelemnek azért lett vége,mert eltűntek otthonról az aranyaim,és nem hittem el a barátnőmnek hogy nem ő volt az,ezért szakítottam vele,pedig amúgy nagyon szerettem,de nem tudtam volna megbízni benne ezek után.A kérdés viszont azóta is ott motoszkál a fejemben,hogy vajon jól döntöttem-e,mert ugyan nem sokan,de voltak rajtunk kívül abban az időszakban mások is azért a hàzban.

Egy barátom mondta egyszer,hogy hallott egy hírt,miszerint egy látó elmondta egy gyilkosság kapcsán,hogy hányan voltak az áldozat körül mikor meghalt,és ez késöbb bebizonyosodott.

Mit gondoltok,van erre esélyem hogy választ kapjak arra,ami azóta is nyomja a lelkem,hogy ki volt a tolvaj?illetve ha igen,ismertek olyan látót akivel volt személyes tapasztalatotok?

A segítséget,és jószándéku kommenteket előre is hálásan köszönöm!



2021. jan. 5. 16:15
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
100%
Szerintem ne fizess olyan szolgaltatasert ami nem biztos alapokon nyugszik. Mivel még gondolsz rá a lánnyal foglalkozz inkább és ne egy harmadik személlyel próbálj vele kommunikálni ha az megoldhato
2021. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy én "látó" de megmondom neked, hogy egy cigga volt. :D
2021. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Félreértesz.nem egy harmadik személyen keresztül próbálok vele kommunikálni,vele kommunikáltam eleget,tagadott végig.Sokkal inkább érdekelne egy olyan,mint a fentebb említett példa is,hogy a halott esetében a látó valamilyen képességének köszönhetően “visszatudott menni a múltba”, és sikerült megmondani olyan dolgokat amik később bebizonyosodtak.Persze ehhez kell egyfajta hit is,de én alapvetőleg hiszek abban hogy vannak emberek akik képesek sok megmagyarázhatatlan dologra.És rengeteget segítene az életemen,ha egy ilyen személy valahogyan látná,hogy azokat az aranyakat ki vitte el.
2021. jan. 5. 17:25
 4/36 anonim ***** válasza:
Kizárt, akkor is ha hiszel benne. És mit segítene az rajtad? Egy látomás nem bűnügyi bizonyíték, semmit nem kezdesz vele, max a tudatodat tudja zavarni egyfolytában. Ez a vissza szerzésben nem segítene, és mág akkor is ott van a lehetőség, hogy átvertek, és rossz embert gyanúsítasz.
2021. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Lehet valaki csak nem akarta veled látni a szerelmed és nem az arany kellett neki...
2021. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha te rámkennéd hogy elloptam tőled valamit és azért dobnál tuti hogy a lehető legnagyobb ívbe kerülnélek ki a hátralévő életem folyamán úgyhogy neis álmodozz. Rendőrt kellett volna hívni nem látót. Nem valami sok eszed van ha azt hiszed ezek után még szóba áll veled. Ne vedd sértésnek.
2021. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Ha ezt az arany dolot akkor írod ki, amikor történt, akkor azt mondtam volna, hogy menj a zaciba.

A zálogos biztos látta ki vitte be az aranyat.

2021. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

"Egy barátom mondta egyszer,hogy hallott egy hírt,miszerint egy látó elmondta egy gyilkosság kapcsán,hogy hányan voltak az áldozat körül mikor meghalt,és ez késöbb bebizonyosodott."

ilyen sose történt


"Mit gondoltok,van erre esélyem hogy választ kapjak arra,ami azóta is nyomja a lelkem"

látótól nem fogsz értékelhető és valós választ kapni. kóklerek mind

2021. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha kiderül hogy más a tolvaj, akkor újra bepróbálkozol a nőnél? Szerinted visszafogadna azok után hogy lopással vádoltad és kidobtad?

Én látni sem akarnálak ezek után, és szerintem ezzel minden épeszű nő így lenne.

2021. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

#9 Ha csak nem töltötte újra az aranykészletet.

Akkor a nő visszatér a tett színhelyére.

2021. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!