Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Véletlen egybeesés vagy...

Véletlen egybeesés vagy valami több?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszoljanak, akik HISZNEK az ezotériában, sose értettem, hogy szkeptikusok mit keresnek ebben a topicban.. na mindegy! A mai nap folyamán 2 nagyon fura dolog történt velem. Egy zenét hallgattam, és hirtelen eszembe jutott egy nő, hogy milyen fura lenne, hogyha pont most írna, vagy jelentkezne. Esküszöm, 2 másodperc telt el körülbelül, és jött is egy értesítés, hogy írt Messengeren! Először nem hittem el, hogy hogy lehet ez! Aztán rá 10 percre pedig mielőtt megnyitottam volna az instagramot, egy fura érzés fogott el, mintha valaki azt súgta volna, hogy xy instagram storyt rakott ki, és ez is így lett.. Mik lehetnek mostanában nekem ezek? Valamint történt még valami.. Szombaton egy kisebb bulit tarottam, és péntek este azt beszéltük az egyik barátommal, hogy mindketten valami fura dolgot érzünk szombatra, valami történni fog.. És így is lett, eltörtem 3 ujjamat! Mik lehetnek ezek?

2021. jan. 18. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az üzenetes megérzésed érdekes és ilyen velem is elő szokott fordulni, hogy eszembe jut valaki és nem sokra rá jelentkeznek ilyen-olyan formában.

Az, hogy instagrammon valaki kitesz valamit a napjába legalább. 80%, meg a rossz érzésed is lehetett véletlen egybeesés. Hogy törtek el az ujjaid?

2021. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezt egy olyan ember rakta ki (a storyt) aki nagyon ritkán szokott. Nagyon fura módon törtek el, ráhúztunk egy tobb tiz kilos butort (be voltunk rugva)
2021. jan. 18. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezestben lehetett valóban megérzés, az ig story is, az, hogy veled rossz fog történni mondjuk azt is megérezheted.

Akkor hát próbáld kiélesíteni ezt az érzéked. :)

2021. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Megérzések, - ilyesmi lehetséges!
2021. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 éve sétáltam haza edzésről. Gondoltam, most nem villamossal megyek, hanem busszal. Az az érzésem támadt, h Xy Edinával találkozni fogok éppen ott a megállóban. Vártam a buszt, 5 perc mulva kilépett a trafikbol és megjelent.


Van még egy nagyon durva macskás sztorim, amit le sem merek írni olyan hihetetlen. Pedig az is velem történt. Az emberi agy qurva rejtélyes

2021. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írd le, akár privátban, én hiszek neked!
2021. jan. 19. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kitalált szövegem, amivel a csajokat hülyítettem randizáskor. Miután hallották, mindig szimpatikusabb lettem az adott csajnál. Ezáltal közelebb kerültem a bugyijához...


A kitalált sztorim a következő volt. "apuka" vagyok. Befogadtam egy kiscicát. Mikor suliba mentem ott ült az ajtónk elött a lábtörlőn. Nem tudtam otthagyni szegényt. Segitenem kellett rajta. Olyan kicsi, h a saját lábában elbotlik. Bevittem a lakásba, h adjak neki ennivalót és azóta én vagyok az apukája a macskának...

Ez volt a hazugságom.


Ilyenkor jött a csaj reakciója: "fuuu, de aranyos vaaagy"

"én meg lehetnék az anyukája" stb

Ezt a marhaságot kb 6 csajnak sütöttem el.


Egyébként soha nem volt semmilyen állatom.


Egyik reggel tényleg indultam suliba és ott ült az ajtónk elött egy pár hetes perzsa macska. Észre sem vettem majdnem felrugtam. A keserves nyávogásra lettem figyelmes.


Tiszta szívemből mondom, az a szarság, amit hazudtam, igazábol beteljesült. Szórol szóra megtörtént. Utána anyám körbejárta a házat, h kié lehet. De senkié sem volt. 3.emeleten lakunk... Hogy a francba került fel? Pár hetes állat menni alig bír, nemhogy lépcsőzni.


Ezt eddig 1 lánynak meséltem el, aki félni kezdett tölem :DDDDD

Inkább megtartom magamnak. Nem hiányzik, h gyagyásnak nézzenek.


Amugy Pistinek neveztük el a macsekot. Másfél éves.


Bocs, h ilyen hosszu lett

2021. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez durva!
2021. jan. 19. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!