Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jóslásnak van tudományos...

A jóslásnak van tudományos megalapozottsága?

Figyelt kérdés

Valaki emlélkezett rá, hogy valamikor kivetett valamit és rá ez meg az következett. Kipróbálta ismét és amikor ugyanazon vetésre szintén megtörténtek azok események levonta a tudományos következtetést : A-ból -> B következik. Ergó tudományos következtetés


pl, a merkur a plejádok csillagképben adott fényszög esetén Hold aszcendenssel áradást okoz, mert az következik a földenek


pl, amikor a boszorkány a rúnakövekből kidob egy konstellációt király lesz az ügyfél vagy meghal



2021. jan. 19. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen van. A megérzés. A tudomány szerint az ember hatodik érzékszerve a megérzés.
2021. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs. A megérzés és a jóslás nem ugyan az. Nagyon sok embernek van megérzése de ez rövidtávú, a jóslás hosszútávú és következtetésen alapul, ilyen képessége nem létezik az embernek, hogy belelát a jövőbe.
2021. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy van.
2021. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
71%
Szerintem nincs.
2021. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én tudok jósolni. Megjósolom előre, hogy az ú.n. váteszek, jósok és egyéb kuruzslók egy rakás pénzt vágnak zsebre az emberek hiszékenységének köszönhetően.
2021. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én úgymond "konteos" vagyok de még én is azt mondom hogy a jóslás egy nagy csalás.Persze a hiszekenyeket jól le tudják húzni pénzzel
2021. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Sokak szerint nem létezik joslas, de szerintem igen. Nezz utana ezoteriai oldalakon, vagy boszorkanyosokon.
2021. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

7


Ja és gondolom ezek az oldalak nagyon megbízhatóak

2021. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Annyi, hogy egy kirohadt fogú primitív alja embernek pénz kell, de dolgozni lusta, ezért inkább be csap
2021. jan. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van, aki műt is(távilag).

Ha ez nem bizonyíték, akkor semmi.:)

[link]

[link]

2021. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!