Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik,hogy rajtam rontás van?

Létezik,hogy rajtam rontás van?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom,kb szerencsétlen voltam.

1. Nagyon ronda a külsőm,soha senkinél nem is volt esélyem.

2. Akármi célt eddig kitűztem,soha semmi nem sikerül,legyen az verseny,vizsga,munkahely,bármi szinte.

3. Barátaim soha nem voltak,családomon kívül mindig megvetettek,senki nem tekintett soha semmire.

4. Karrierben is katasztrófák az esélyeim.Egyetemen sem tudom hozni a megfelelő szintet,munkahelyen sincsenek jó tapasztalataim.

Nem igazán hiszek az ilyesmiben,de létezik olyan,hogy valakin születése óta rontás van? 23/l



2021. jan. 21. 15:07
 1/9 Grimfox ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy ez megnyugtató, vagy inkább elkeserítő számodra, de nincs rajtad rontás. Megnyugtató azért lehet, mert ez azt jelenti, hogy senki nem akart neked ártani már kiskorod óta, és nincs rajtad semmilyen ártó szándékú "varázslat". Elkeserítő azért lehet, mert ez azt is jelenti, hogy nem múlnak el a gondjaid az által, hogy te, vagy valaki más megtöri rajtad a rontást. A külsőddel nem tudom mit lehet kezdeni, ahhoz nem értek, főképp nem lányok esetén. A többin lehet változtatni, csak nem könnyű, mert a teljes életmódodat, és a személyiséged megváltoztatható(azaz a tanult) részeit is át kell alakítanod. Ha erre szánod magad, az sokáig fog tartani, nem lesz könnyű, viszont ha sikerül, akkor több előnye lesz, mint amit eredetileg vártál.
2021. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen létezik.De ezt csak az hiszi el aki hisz is az ilyenekben.
2021. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az önkorlátozó gondolataid okozzák. Ne mondogasd ezt magadnak.
2021. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik rontás
2021. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A sorozatos balszerencse egy idô után kûlönös lehet, a sok „lent“ után, valahogy nem akar összejönni az a bizonyos „fent“. Ilyenkor elgondolkodik az ember, mit csinál rosszul, hogy pèldául munkahelyi, vagy szerelmi èlete nem ugy sikerûl ahogy szerette volna. A mindennapi stresszesek ès kaotikusak, ès mièrt van az, hogy mèg hangulatod se az igazi. Ha számodra is ismerôsek az ilyen költôi kèrdèsek, tèged is èrinthet, amit sokan talán hókuszpókusznak tartanak, az Ezotèriai hivei szerint azonban igenis lètezô dolog a rontás. Ideje megszabadulnod tôle! Hogy mi a rontás pontosan? A rontás, illetve átok eltávolitásához elöszôr is tudnod kell, mivel is állsz szemben. A rontás tulajdonkèppen rossz energia, mely negativ irányba befolyásolja èletedet, ès amelyet egy ártó szándèkú valaki kûld rád. A rontás lehet erôsebb vagy gyengèbb , attôl fûggôen, hogy mennyi idôt szánt rá a rontást kûldô szemèly. Ha több idôt energiát fektetett bele, jobban ismer, szemèlyes tárgyad is van nála - amit magad adtál korábban neki, vagy ô elvette, vagy akár csak egyetlen hajszálad birtokában van, erôsebb átkot tud rád kûldeni, mintha ezek közûl egyik sem teljesûlne. A rontást bárki kûldheti, de akár megbizott szemèly is. A rontás jelei; sorozatos balszerencse, nemhogy nincs szerencsèd, de kifejezetten a balszerencse ûldôz mindenben, amit csinálsz vagy elterveztèl.
2021. jan. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ok, Angel3000,meg tudod magyarázni, hogy ha pl valakinél van egy személyes tárgyam, az mi a jó eget tud kezdeni vele? Maga elé teszi és skandálja a rossz kívánságikat, átkokat? Nem kötekedésből kérdezem, csak egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ilyen lehetséges.

Persze attól, hogy én nem tudom elképzelni, még létezhet.

2021. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Angel3000 ***** válasza:
#6 Lègyszives olvass utánna!
2021. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik a rajtad lévő rontás.
2021. febr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az előbbi csak figyelmetlenségem eredménye! - tehát az igazi:

.

Igen, létezik a rajtad lévő rontás.

A rontás levételéért ne fizess senkinek, te magad is - és CSAK TE magad tudod hatástalanítani!

.

Rontásod neve: kishitűség, önbizalom hiánya.

.

1. Erőszakosan ne keress senkit, akinek kellenél, add mindig saját magad. Aki belülről ragyog, annak nem kell csillámos smink, keresésed nélkül is rád fog találni, aki ezt a ragyogást igényli, ez kell neki - ezért te leszel életében a főnyeremény.

.

2. Célt kitűznöd szükséges, ám az olyan legyen, ami szerinted -ha kemény munkáddal is, de- elérhető. Elérése ne legyen laza menet, de ne is legyen lehetetlen.

.

3. Nincsenek barátaid. Itt felmerül a lényeges kérdés: jársz-e társaságba? Otthon, a foteledben ülve nem találnak rád azok, akik örömmel barátkoznának veled.

.

Ha magadba zuhansz és mindig azon merengesz, amit kérdésed magyarázatában leírtál, az átok rajt marad, hiszen azt te teszed magadra és erősíted magadnak.

Fel a fejjel! - az élet pocsék, de a magadét jobbá teheted!

2021. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!