Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már, hogy megálmodtad a...

Volt már, hogy megálmodtad a jövőt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 10:20
1 2
 11/12 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Igen, én megàlmodtam! Visszatérô àlmom volt, mindig az Astoriànàl benyitottam egy nagy kapun egy màsik vilàgba, ahol mindig egy nagy hegyet làttam! Be is jött ez a visszatérô àlmom, mert kikerûltem Svàjcba és ezt a hegyet làtom az lakàsombòl! Minden jòt!
2021. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig minden nap álmodtam egy mikrobuszról hogy hátulról belemegyek bringával. Meg is történt, és karc nélkül megusztam, pedig nagyon könnyen ott maradhattam volna, az első villa elhajlott, a gumit odacsiptem de ugy hogy olyan kémiai reakció indult elbenne és besárgult a fekete gumi. Az utvonal a jármű típusa, és a becsapodás iránya is stimmelt.
2021. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!