Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek mennyire bizzak a...

Szerintetek mennyire bizzak a megérzéseimbe?

Figyelt kérdés
Régebben volt hogy többször volt megérzésem pl nekem néha vérzik az orrom és pár nappal előtte gondoltam az orrvérzésre meg pl tik tokra csinálok videókat nincs sok követőm olyan 1000-2000 körül és eddig még nem volt olyan hogy valaki idegen leszólítson hogy ismer engem a videókból. Az volt hogy utaztam Pestre mert egyik haverommal találkoztam és a buszon arra gondoltam hogy milyen lenne ha valaki megismerne az utcán. Bementünk a kfc-be a Deák térnél hát nem megismert valaki. Volt hogy az időt is éreztem hogy esni fog. Álltalába ha nézek videósokat azt is megérzem hogy ki az aki magas és ki az aki inkább átlag magasságú. Szerintetek megéri nekem a megérzéseimre hallgatni és szerintetek ezt hogyan fejlesszem mindig az első vagy inkább a legerősebb megérzésre hallgassak?

2021. febr. 21. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőre
2021. febr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En is mindig megerzem az esott. A 24 evvel ezelott eltorott terdem mindig faj, ha eso lesz holnap. Nincs fajdalom, nem kell esernyo. Faj, esernyo. Jobb vagyok, mint az idojos a tv-ben.


Azt nem tudom, hogyan fejleszd a megerzes technikajat. Azt javasolom, hogy ne kovesd a peldamat, es vigyazz, hogy ne erjen baleset, amiben eltorik valamelyik csontod, ami a kesobbiekben idojaras-elorejelzokent mukodik. :D

2021. febr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindaz, amiket megosztottál, eléggé jelentéktelen események egy ember életében. Tanulni pedig mindig jó. A homályos sajtéseknél jobb a tudás.
2021. febr. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ami az orrvérzést és a találkozást illeti,úgy hívják, vonzástörvénye 😃 nézz utána,olvass róla
2021. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Mindig az elsô megérzésed a tuti!
2021. febr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak megérzések. Es van még a vonzas törvénye.
2021. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!