Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya jóslást felül...

Cigánykártya jóslást felül lehet írni? Lehet igazság alapja ha ez jött ki?

Figyelt kérdés

Barátnőm szokott cigánykártyát használni és a múltkor nekem is vetett.

Kihozta, hogy boldogok vagyunk most de a jövőben lesz félrelépés, szerető, magányosság és a kapcsolat vége.

Hozzájön még a dologhoz, hogy 4 éve voltam jósnőnél. Akkor azt mondta nem maradok együtt az akkori párommal egy gyerekünk lesz, de elválunk. Az anyja fogja tönkre tenni a kapcsolatot.

(Azóta már a férjem és van két gyerekünk. Szeretjük egymást, vannak hullám völgyek, de a szerelmünk töretlen, de az tény, hogy az anyja szét akart minket szedni )

Most épp új házba fogunk költözni és valami miatt kíváncsi voltam mi vár ránk. De picit megint elbizonytalanodtam. Persze mondta is, hogy ez nem végleges. Csak azt mutatja ha minden igy maradna ez lenne a vége. De ez sem biztos.

Aki ért ezekhez a dolgokhoz, mit gondol erről?


2021. febr. 22. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

'Hozzájön még a dologhoz, hogy 4 éve voltam jósnőnél. Akkor azt mondta nem maradok együtt az akkori párommal egy gyerekünk lesz, de elválunk. Az anyja fogja tönkre tenni a kapcsolatot.'


Ebből leeshetett volna, hogy a jóslás baromság.

2021. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezért nem mennék soha jóshoz. Olyan a jóslat mint egy gondolatvírus ami befolyásolhatja az életed negatív irányba.
2021. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Felül lehet írni persze, az életedet mindig te alakítod :) Viszont sajnos a másik felet nem tudjuk befolyásolni.
2021. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Érdekesség képpen, én is voltam jósnőnél és nem is egynél a volt párom miatt. Mind a 3 tökéletesen jellemezte a páromat és azt is, hogy hány nővel és körülbelül mikor csalt meg. Ledöbbentem, hogy milyen részletességgel tudtak nekem beszámolni dolgokról még olyanokról is amiről senkinek nem beszéltem... de, sok a csaló is sajnos ezért óvatosan kell ezeket.

#3-as voltam.

2021. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Sztem egy normalis “ jós” elmondja, hogy ez csak egy lehetseges kimenet. Azaz felulirhato.
2021. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
normális jós nem létezik. aki csinálja az tudja hogy kamu az egész. normális ember pedig pénzért nem hazudik
2021. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!