Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha hallottatok már Master...

Ha hallottatok már Master Wu-ról aki lerajzolja a lelkitársatok akkor szerintetek megbízható?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám ezt, nagyon kíváncsi vagyok rá. De attól félek valami átverés. Valaki csináltatott már ilyen rajzot? Mi a véleményetek róla?

#Soulmate #MasterWu #Xian
2021. márc. 18. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hja, átverés. Ne efféle csodákban bízz.
2021. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a youtubeos reklám? Szerintem kamu
2021. márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hallottam volna róla, akkor megbízható lenne
2021. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Én ma kaptam meg a rajzot. Nem kértem színesen és elemzést sem kértem, de ennek ellenére színesen kaptam, elemzéssel. Akit kaptam meg vagyok vele elégedve.. Én is ilyen mindent elhiszek és mindent kiprobalok típus vagyok ilyen téren. Nem csalódtam. Egy kellemes ferfi rajzat kaptam :) nem volt meggyurodve sem a szállítás során.. Nem lett semmi baja egy keményebb lapon küldik :) szerintem tok jó, bár nem tudom mennyire hihető :)
2021. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kerdesguru válasza:
100%

Szia! Ez a youtube videó nekem is felkeltette az érdeklődésem, úgyhogy picit utánajártam :) Sajnos átverés, egy külföldi oldal magyarosított verziója. Az eredeti (amerikai) oldalon olvasható az alábbi szöveg:


'This is a fun service where we draw a picture of a potential partner you may like. This service is provided for entertainment purposes only. Results may differ depending on the person and are not guaranteed.'


Fordítás: 'Ez egy szórakoztató szolgáltatás, ahol képet rajzolunk egy potenciális partnerről, aki tetszhet neked. A szolgáltatás kizárólag csak szórakoztatási céllal nyújtjuk. Az eredmények személyenként eltérőek lehetnek, és nem garantálhatók.'


Emiatt ha kíváncsi vagy és az a a célod, hogy kapj egy szórakoztató képet, abban az esetben jó döntés lehet, de lelki társat sajnos nem kapsz vele.


Remélem segített a válaszom :)


Szép napot!

2021. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Berkesi Renáta válasza:
sziasztok Èn is kíváncsi termèszet vagyok ès rendeletem és ma hozzák ki és szerintem is nagyon jó írtál is róla még a kép is jó és szépen megvan rajzolva kíváncsi vagyok rá hogy igaz e vagy nem pár hónap múlva kiderül hogy tényleg találkozol e a képen szereplő árával vagy nem 😏😏
2021. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A buta és tudatlan embereket mindig is lehúzták... 🙈😄
2021. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!