Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nagyon aggódok mit tegyek?...

Nagyon aggódok mit tegyek? Hihetek a tenyerjoslasnak?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm elvileg ért hozzá és meg nézte a kezem,es azt mondta tele van keresztekkel és hogy az nagy veszélyt erőszakos halált is jelenthet és balsorsot. Utána néztem és a kereszt tényleg az élet minden területén akadályokat jelez ami rám jellemző is. Ráadásul a 4 ik ujjam alatt van egy állítólag ritka háromszög ami állítólag a rossz karmát jelenti hogy előző életemben rossz dolgokat tettem

.. Nagyon sok minden igaznak tűnik pl szinte semmi se jön össze és mikor végre sikerülne történik valami ami mindent elszur ami miatt legyengulok és újra nekiallok pl inni amitől pedig mindig baromságot csinálok. Ha ez igaz akkor inkább nem akarok élni.. Jó embernek érzem magam a legyenek se tudok ártani de mégis állandóan befurdok mindennel.. Pl az alkohollal is ami persze nem ide tartozik de valahogy mindig ha rossz esemény történik abba menekülök. Pedig nem vagyok tőle boldog. Félek mindentol. Van ezekben a tenyér jelzesekbe igazság? Legyszi segítsen aki ert hozzá vagy az is megnyugtatna, ha másnak is pl tele van a keze keresztel és idősebb és minden rendben vele. Nem zárom ki hogy csak erre is raparaztam és azt se hogy valójában az alkohol az én mergem ami mindig elcseszi a dolgaim. Nem remegek az italert de ha baj van mindig abba menekülök és még jobban csak elcseszek mindent. Csak érdekel hogy ennek van e jelentősége vagy ezek csak az élet során kialakult barázdák. Előre is köszi a normális válaszokat.



2021. jún. 23. 10:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy sajnos valamiért nagyon bevonzom a furcsa beteg embereket akikről persze mindig később derül ki hogy nem normálisak. Nem tudom mit tehetnek. Félek.
2021. jún. 23. 10:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tele van kereszttel egy tenyérjós 20 éves koromban azt jósolta hogy 1 éven belül meghalok ahhoz képest 38 éves vagyok
2021. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz időszakaim nekem is voltak meg biztos lesznek is ahhoz a tenyérnek semmi köze
2021. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is menekültem az italba de mégis kilábaltam belőle és nem haltam meg pedig pont akkor voltam 20 éves amikor a legjobban ittam meg amikorra a halálomat mondta
2021. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ajjaj... már ne nézegesd a boltban a tartós tej polcot... :))))
2021. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hú azért ez megnyugtato. Nem igazan szoktam ezzel foglalkozni de ettől kicsit megijedtem. Remélem nem válik be 😅 utolsó köszi xddd
2021. jún. 23. 11:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan utalj át a folyószámlámra 50 ezret és azonnal megírom, mit kell tenned.
2021. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
véletlen egybeesés sztem
2021. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Inkább pszichológushoz menj, mint tenyérjóshoz, nem lehetsz ennyire buta, hogy azt hidd, hogy a tenyerünk mintázatának bármi köze van ahhoz, hogy egy baltás gyilkos leselkedik ránk a sarkon!

A szorongásaid a családodból erednek. Nem ivott valaki a felmenőid közül?

2021. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A legnehezebb az ilyen helyzetre objektivan tekinteni, mert te vagy, akivel ez tortent. Termeszetesen egy darabig en is paranoias lennek ilyen helyzettol, De objektivan tekintve az egesz kivulallokent azt tudom mondani, hogy nyugi, ez nem jelent semmit.


Viszont van egy szepsege a jovonek. Van rahatasunk! Kezdetnek en kezdenek azzal valamit, hogy NE az alkoholba menekuljek, ha valami negativ dolog er. Nalam ez hasonlo a cigivel, en sem vagyok raszokva, de neha kell, hogy ki tudjam a fejem tisztitani. Neked is valami >kevesbe karos menekulest tanacsolnek, mert az alkoholtol, nem csak, hogy nem fogsz tudni "jozan" dontest hozni, de ha ott raszoksz, akkor kb. vege is minden jonak.

Ahogy irtak ebben segit/segithet pszichologus. Ez is persze elegge absztrakt es nem egzakt tudomany, de messze biztosabb abba tamaszkodni, mint egy tenyerjosra.

2021. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!