Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki jósló/"prófétáló" jellemzőkkel szülessen?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy jó helyre írtam-e a kérdést, mert alapjáraton kapcsolatos az ezotériával/spiritualitással, a vallással, az önismerettel és az emberi tulajdonságokkal is. Mindegy.


Szóval rólam lenne szó. Nem foglalkozom okkultizmussal, viszont a vallások, a spiritualitás, a filozófia, valamint ezek vonzatai is foglalkoztatnak. Egyszerű megérzésekről beszélünk. Tehát nem hatalmas kultuszok közt a jövő meglátásáról, hanem egyszerűen sok esetben megérzem a jövőt. A környezetemben két ember halálát is előre éreztem. Az egyik egészen pontosan ma, vagy tegnap halt meg, én pedig pár héttel előtte már éreztem valamit, és gondolkodtam is azon, hogy mi lesz, ha ő már nem lesz, mennyire kár lenne érte, illetve egyszerűen éreztem, hogy hamarosan már nem lesz köztünk. Még az az egy szerencse, hogy nem rokon, nem barát és nem is szoros ismerős, mivel így is elég nagy sokk volt, ahogy szembesültem a halálhírével. Ezenkívül egy másik ember halálát is megmondtam, ha nem is napra pontosan, de időszakra, be is következett, amit mondtam. Mind a kettő illető beteg volt, de én nem is tudtam a betegségükről, egészen a haláluk utáni szóbeszédekig. De természetesen és rettenetes nagy szerencsére nem csak ilyen morbid, halállal kapcsolatos dolgokat éreztem eddig meg. Volt például, hogy orvoshoz mentünk és előre megmondtam, hogy az asszisztensek milyen nyelvűek és származásúak lesznek. Régebben, még fiatalabb koromban egyszer azt is megéreztem, hogy ki fog felelni. Egyszer az is előfordult, hogy a családomnak mondtam, hogy kicsivel hamarabb induljunk a rokonokhoz (elég messze lakunk a "nagycsaládtól") és ne akarjunk mindig a legrövidebb úton menni, kerüljünk inkább a hosszabb út felé. Utána a híradóból hallottam, hogy néhány óra múlva, az út azon szakaszán, amit a hosszabb úton kikerültünk egy hatalmas vihar tombolt, ami semmit nem kímélt, mindent tönkretett és még baleset is történt. Egyébként sok esetben semmit nem használok hozzá, csak jön egy erős, vagy kevésbé erős megérzés. De olyan is volt már, hogy imádkozás, vagy meditáció közben voltak érzéseim, esetleg "beugró képeim". Ezeket az érzéseimet nem szoktam elmondani abban a pillanatban senkinek, csak a barátimnak, vagy még nekik sem, mert attól tartok, hogy teljesen idiótának néznénk. Azt tudom, hogy a dédmamám azontúl, hogy nagyon mélyen vallásos volt a saját hite szerint (ezoterikus kereszténység), hasonló volt ilyen téren, mint én. Elég erős megérzései voltak és sok dolgot előre megmondott.


Minden pusztán véletlen lenne? Vagy az nem lehet?


Lehetséges, hogy valaki ilyen? Ez mitől van? Hogy alakulhat ki? Elmúlik valaha? Mire jó ez?



2022. ápr. 27. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Nem,nem véletlen..Igen lehetséges...A befelé figyelés eredménye (tudatalatti-felettes Én -transzcendens)"Egyszerű megérzésekről beszélünk." ott a pont!..Mindenkinek van...Elmúlik ha kifelé fordítod a fókuszt,vagy fejlesztheted is empata szintre..


Egyszerű női szenzitivitás,az ismerőseid miatt részvétem..

2022. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1.

Nem voltak ismerősök, csak látásból ismertük egymást.


Nem vagyok nő.


Nem, éppen ez az. Ez a tudat ott van, csak sok esetben nem veszem észre. Ha mondjuk kimondottan rágondolok, akkor egyfajta sugallatból érzem a választ. Viszont néha nem a legpontosabb. Mondjuk ha valamit kérdeznek tőlem, látszólag eldöntendő kérdést, de a válasz mégis egy harmadik, vagy negyedik dolog lesz, akkor igazából kicsit megzavarodom, és valahogy a két lehetőség között található állapotot érzem. De most, hogy beazonosítottam ezt az érzést, azt is meg tudom magamnak előre magyarázni.

2022. ápr. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!