Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki ért esetleg a cigánykár...

Valaki ért esetleg a cigánykártya jósláshoz?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem, pl kell e tisztítani előtte vagy a nélkül is lehet, hogyan tegyem fel a kérdésem (mert nekem azt mondták csak az eseményeket mutatja meg), hogyan kell összeolvasni (mármint külön külön így megvan na de egyben...)

Igen nagyon tudatlan vagyok viszont nem mindenkivel lehet Ilyenről beszélni mert elkönyvelnek sátánistának :<



2022. máj. 1. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha külön külön megvan csak rakd össze, nekem egyszer csináltak ilyet és mielőtt elmondták elmondtam, hogy én mit látok, nem olyan nehéz amúgy, bár a cigányasszony azt mondta, hogy van tehetségem hozzá xd
2022. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg tudatlan vagy! Nem baj meg fogsz érteni, lehet tanulni belőle, hogy mi az igazság a jósláshoz! A spiritizmus egyik népszerű formája a jóslás — annak megkísérlése, hogy a szellemek segítségével kiderítsen valamit az ember a jövőről vagy az ismeretlenről. A jóslás formái közé tartozik egyebek közt az asztrológia, a kristálygömbnézés, az álomfejtés, a tenyérjóslás és a tarokk-kártya felhasználásával történő jövendőmondás is. Sokan ártalmatlan szórakozásnak tekintik a jóslást, de a Biblia kimutatja, hogy a jövendőmondók és a gonosz szellemek kéz a kézben járnak. A Cselekedetek 16:16–19 például a ’jövendőmondásnak egy szelleméről’ beszél, aki arra tett képessé egy bizonyos leányt, hogy a „jövendőmondás” művészetét gyakorolja. A leány azonban elveszítette jövendőmondói képességét, mikor kiűzték belőle a démont. Világos, hogy a jóslás csalétek, melyet a démonok az emberek csapdába ejtésére használnak. Hogyan lehet biztos jövőd? Itt a választ: [link]
2022. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!