Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez jóslásnak számít?

Ez jóslásnak számít?

Figyelt kérdés
A nagypapámnál volt annak idején az, hogy amikor a családban valaki meghalt, akkor mindig meszelt fallal álmodott. Mikor én születtem, akkor már nem élt, de anya és mama meséltek erről. Tehát ez jóslás?

2022. máj. 3. 23:44
 1/2 anonim válasza:
Nem, hazugság, füllentés. Mármint amit nagypapád csinált.
2022. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem számít jóslásnak. Ez egy mondás, általában utólag mondták,hogy biztos azért, mert ezt vagy azt álmodtam. Nekem is mondott ilyeneket nagyapám, de nem hitt az ilyesmikben, mindig csak hülyéskedett.

A fehér fal hagyományosan tényleg az üresség, halál szimbóluma, személyiségtesztekben is előfordul, hogy egy hófehér fal előtt állsz, mit tennél vele. Aztán, aki kifestené, az fél a haláltól. Azért ez messzi következtetés szerintem. Viszont az álomhoz visszatérve. Sokszor van olyan, hogy meghal valaki, és utólag összekapcsoljuk a halálát egy korábbi álommal. Közben viszont semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ilyenkor az sem zavar pár embert, hogy a kérdéses álom a halál előtt hónapokkal volt akár. Vagy később mesélik úgy, hogy a halál előtt álmodták azt a falat, miközben igazából utólag. Nem biztos, hogy hazudnak, csak az agyukban egy évvel később már így áll össze.

2022. máj. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!