Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnő mondhat konkrét dolgokat?

A jósnő mondhat konkrét dolgokat?

Figyelt kérdés
Elment egy ismerősöm jóshoz és olyanokat mondott neki hogy adjon esélyt xy-nak és hogy ő egy Dávid nevű fiúval fog összejönni. Meg azt is mondta neki hogy összeveszett egy barna hajú lánnyal és utána mondott egy nevet neki hogy hogy hívták a lányt. És azért érdekes ez az egész mert egy ismerőse vitte oda ehhez a jóshoz. És én attól félek hogy ez az egész egy becsapás volt. Én eddig úgy tudtam hogy ennyire konkrét dolgokat nem mondhatnak a jósok nehogy önmegvalósító jóslat legyen belőle. Ezért érdekelne hogy rosszul tudom és mondhat ennyire konkrét dolgokat vagy jól tudtam és nem

2022. máj. 8. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, mondHAT.

Viszont kellő háttérinfó hiányában nem érdeke, mert nagyobb a tévedés lehetősége.

.

"mert egy ismerőse vitte oda ehhez a jóshoz", aki megadta a kellő információkat és ezzel ugyanolyan csalóvá vált, mint a jósnő.

2022. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmilyen konkrèt dolgok nem mond, csak olyanokat, amik vèletlenszerűen bárkivel bekövetkethet.


Ha a jósnő kèpes lenne jósolni, akkor először a múltat kellene megjósolnia, pl. cím szerint azokat a könyveket, amiket idèn elolvastam. Na, akkor tudnám, hogy a jövőt is meg tudja jósolni.

2022. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!