Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnő igazat mond, vagy...

A jósnő igazat mond, vagy csak kitalál valami sablon szöveget?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után most vettem rá magam életemben először, hogy jósoltassak jósnővel. Nem személyesen, hanem online fogja elküldeni a jóslatot kb. egy héten belül. 7 ezer forintot kért, eddig mindig pénzkidobásnak gondoltam ezt, de most sajnos lelki válságban vagyok, és úgy voltam vele, muszáj valahogyan választ találjak. Nektek, akik jósoltattak már, bejött a jóslás? Vagy teljesen más történt, mint amit mondott? Rendszeresen érdemes jósoltatni? Nekem több ismerősömnek is bejött már, ezért is akartam kipróbálni. Mit gondoltok?

2022. nov. 29. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Jósnője válogattya.
2022. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én nem hiszek benne. Inkább pszichológust (van ingyenes is), önsegítő csoportokat/könyveket javaslok.

De ha itt leírod, hogy mi a gondod, lehet itt is kapsz használható hozzászólást. 49f

2022. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Róla már hallottam véleményt ismerőstől, az durván bejött...nagyon kíváncsi vagyok. Én is gondoltam pszichológusra, de ha heti szinten megyek 20 ezerért, az számomra nagyon nagy kiadás lenne. Persze lehet, hogy megéri, de én már jártam régebben és semmit nem ért sajnos. A jósnő meg elvileg fél- 1 évre előre megmondja, hogy mi várható. Nem várok csodát nyilván, de most nagyon fontos választ kapnom.
2022. nov. 29. 18:39
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
7 rongyé a hülyének is megéri.
2022. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Kitalálom. Pénzre volt szükséged sűrgősen és ezért pénzt fizettél
2022. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem vokt egy kolleganőm aki ezoteriàs tv műsorban volt..maga megmondta kamuzni rögtönözni időt húzni kellett..


Ebbe nem hiszek..bàr abba igen vannak emberek akiknek vannak képességeik..de nem josolni..pl reiki elég sokmindent megmondtak rólam ismeretlenül..


Nekem vki josolt itt de vszinű olyan traumàt okozott hogy elfelejtettem ..

Csak azt hogy meghalok..lehet most jàrom azt az utam mert elég sok a szenvedés benne..ha kergeted az àlmod meghalsz de ha feladod is..ugyhogy végülis mindegy..

2022. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha rendes jósnő lenne, nem címkével látná el tevékenységét, és se nem hirdetné magát, se nem kérne pénzt érte. Te keresnéd meg őt, és nem ő téged. Ebben keresel biztonságot, hogy tudd mi vár rád? Ők mindig azt fogják neked mondani, amit hallani kívánsz. Mi változik? Mindenki mástól várja el a segítséget, hogy oldja meg azokat a fennálló problémákat, amiket egyébként ő hozott létre. Magukon csak kevesen akarnak dolgozni, pedig csak te érhetsz el érdemi változást az életedben, lehetne mellette Buddha is, ő akkor is csak egy eszköz lehetne számodra. Tehetsz te is sok mindent magadért, nem kell jósnő meg ilyenek, ebben a világban felesleges hiteles segítőre várni, mert nem fog eljönni.
2022. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a Forer effektusnak. Én tuti nem fizetnék jósnőnek.
2022. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Amennyire ezek a magukat hirdető jósok tudnak jósolni, annyira te is tudsz, ha választasz egy szimpatikus jóslási módszert, és megtanulod(akár a netről) hogyan kell használni. Igazából ha így teszel, az önhirdető jósok többségénél hitelesebbé válsz...
2022. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább jól "olvas" a testbeszédből, metakommunikációs jelekből, és kicsit manipulál, tapogatózik, rábeszél, ráhibázik.
2022. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!