Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan ért valaki a jósláshoz?...

Hogyan ért valaki a jósláshoz? Hogyan lát dolgokat?

Figyelt kérdés

Most nem csak a kártyás jóslásra gondolok, hanem amikor érintkezik a testeddel, rádnéz, rád hangolódik. Voltam egy jósnál, aki rengeteg dolgot megmondott, pedig úgy mentem oda, hogy na tuti ez is valami lökött. (Barátnőm rangatott el)

Egyből az elején kezet fogtunk. Megmondta a vércsoportom, az anyukámét is. Megmondta a halott nagymamám nevét. Illetve, hogy szomorú, amiért keveset gondolok rá. Az erdőbe küldött sokat sétálni , mivel onnan tudok feltöltődni, ott van az őrangyalom? Különben ez a része is igaz, hogy ahányszor a természetben járok felvagyok dobva. Nem férne ki mennyi mindent elmondott még ezen kívül magától is, illetve kártyával az aktuális dolgainkról, de meglepett. Szeretném érteni hogy lehet ez?



2023. máj. 8. 13:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
32%
El kell keserítselek, ez nem igazi jóslás (nem is létezik igazi, talán az időjárás-jelentésen kívül:) megkérdezte egy hozzátartozód/ismerősöd, ezekről a dolgokról, aztán azt mondta hogy jósol. Remélem nem fizettél érte sokat, mert ez csalás
2023. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

A spiritizmus szellemét hordozza, az az átokforrása, és az is fogja tönkretenni az életét, és csúfos befejezés lesz az osztályrésze élete végén.

A jóslás mögött, nem csak a spiritizmus szellemét, hanem a varázslás az uralkodó szellem benne. Mindegyik manipulátorban megtalálható ez a két lény. Ez csak addig kommunikál igazat, amíg át nem adódik a másik félbe az általa kiválasztott más szellemi megnyílvánulás. Utána nem érti a delikvens, hogy miért nem működik. Ami a hazugságból származik-az hazug, még akkor is hazug ha pullnatnyilag igaznak tűnik.


A próféta teljesen más, más a forrása, és egyetlen szellem az ami a saját emberi szellemén kívül kifelé kommunikál.Ez 100%-os

2023. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
A dmonok megmondják neki és ő csak közvetíti.
2023. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1! Nem tudott senkit megkerdezni :)

Facebookon sincs rólam semmi információ, illetve a “barátnőm” aki vitt nem tudta ezeket a dolgokat.

2023. máj. 8. 14:27
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
2023. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Laylah ***** válasza:
37%

Mondjuk ez a vércsoport és születési adatok témakör nekem is gyanús, ahogy az 1. is írta.

Maga a jóslás, vagyis amit annak neveznek, az lényegében a kollektív tudattalanhoz (Akasha krónikához) való hozzáférésen alapul. Energiamintázatokat érzékelnek és fordítanak le szavakra, a legtöbben valamilyen médiumon keresztül, pl. kártya, inga, ásványok, fizikai érintkezés, stb., kinek mi válik be. Ami viszont kihangsúlyozandó, hogy olyan, hogy jövő, jövő megjósolása, nincsen. A jelenlegi helyzet energiái alapján mondják el a legvalószínűbb lehetséges kimenetelét a dolgoknak, ám ez nem garancia arra, hogy a legvalószínűbb esemény következik be. És itt szoktak belesikítani az abszolút szkeptikusok, logikusan nézve teljesen jogosan, hogy akkor bárki mondhat bármit, max. utólag ráfogja, hogy a másik esemény következett be, benne volt a pakliban a lehetősége (pun intended).

A legtöbb ember a filmekből, mesékből indul ki, lásd például az olyan jellegű számonkéréseket, hogy miért nincs sosem jós a lottónyertesek között, vagy hogy elvárják, hogy anélkül, hogy egy szót szólnának, a kártyavető mindent tudjon róluk. Fentebb írtam, hogy energiákkal dolgoznak (pl. érzelmek, gondolatok energiái), ha valaki tényszerű adatot közöl, pl. pontos születési dátumot, felmenő nevét, vércsoportot, stb., az biztos, hogy nem ilyen módon jutott az információhoz, és csak fel akarja építeni a bizalmadat maga felé. Egy alap szituációt mindenképp ajánlott felvázolni az olvasónak, mivel a lapok csupán szimbólumok a tudattalan számára, és több helyzetre is értelmezhetőek. Pl. ha az egyik lap anyasággal kapcsolatos, akkor utalhat pl. a kérdező anyjára, a kérdezőre, ha terhes vagy már szült, valakire, aki a kérdező életében óvó-szerető szerepben van, egy idősebb nőre, aki a kérdezővel szorosabb kapcsolatban áll, vagy akár arra is, hogy a kérdező a munkájával létrehoz valamit.

Leegyszerűsítve annyi az egész, hogy az olvasó nyitottabb a tudattalan üzeneteire. Nekem pl. az egyik tarot kártyámmal volt olyan tapasztalatom, hogy ugyanaz a lap különböző helyzetekben teljesen ellentétes jelentéssel bírt számomra, mert más részlet hívta fel magára a figyelmemet a lapon. Egy nőt képzelj el a tóparton, a képe tükröződik a fodrozódó vízen. Egyszer egy érzelmileg teljesen harmonikus személyként láttam, máskor viszont inkább arra fordult a figyelmem, hogy a vízen tükröződő kép nem is tükörkép, hanem az eredetinek egy elferdített mása. Mindkét esetben igazam volt. Én úgy vélem a magam részéről, hogy a hagyományos tarot lapok mindegyike egy-egy bonyolultabb Rorschach-teszt, és a tudatalattin múlik, hogy mit látsz meg rajta.

Mielőtt megint kapnék kérést akár itt, akár privátban, leszögezem, hogy nem szoktam másoknak olvasni, csak saját magamnak, és ezen nem kívánok változtatni.

2023. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
22%
Kedves kérdező! Ha senkitől nem tudhatott semmit, akkor én sem értem hogy van ez😂
2023. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
3 Kivételesen ez jól gondolod.
2023. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

8-as: mi az, hogy kivételesen?!


Én mindent jól gondolok, nem tehetek arról, ha folyton lepontoznak az idióták! :D

2023. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező szállj ki ebből az egészből, és ettől a személytől-ha jót akarsz magadnak. Talán még nem késő.
2023. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!