Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt hogy jósoltak neked és...

Volt hogy jósoltak neked és bejött?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen történeted, szívesen olvasnám. Mit jósoltak számodra? Milyen volt az illető aki jósolt? Miből jósolt (tarotkártyából, cigánykártyából, tenyérből)?

2023. máj. 28. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigánykártya. Konkrétan mindennek az ellentéte valósult meg.
2023. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor rákötsz egy mágnesre egy madzagot úgy jósoltak és be jött
2023. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem de családtagnak elvileg nagyon erősen, bár szeret nagyot mondani, az igaz
2023. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem cigánykártyából jósóltak, egy se jött be.
2023. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még egyetemista volt a testvérem, akkor kéretlenül sok gyereket jósolt egy cigány asszony. Most a testvérem 40 éves, és még normális szexpartnert se képes találni magának, nemhogy sok gyereket nemzeni...
2023. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen általános, alap dolgokat "jósolnak", így nem csoda, ha valamennyi bejött belőle.
2023. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
Előfordult.
2023. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, egy hindù turbànos férfi jòsolt kézbôl! Eddig bejött amiket jòsolt!
2023. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, eddig mindig. Anyumám jósol, amióta az eszét tudja. A jóslat az csak sorsolvasás, aminek a beválását a kérdező befolyásolja. Attól függ, hogy cselekszik az illető. Egyszer anyukám szerencsét és rengeteg pénzt jósolt magának, el is ment lottózni de végül más számokat karikázott be mint amit a megérzése mondott. Kiderült utólag, hogy egy szám híján megnyerte volna. 😅 Tehát minden ember a maga sorsának kovácsa!
2023. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
64%

Nem!


A jósok jól jártak, csak én nem ( egy csomó pénztől szabadítottak meg). Ezzel együtt bele keveredtem az ezotériába, ahol szintén sok pénztől szabadítottak meg a különböző ezoterikus tanfolyamok által. Ugyan a céljaimat elérni nem sikerült, de a pénztárcám az könnyebb lett ezek által. Mindenkit óva intek a jósoktól és a jósnőktől, meg az ezotériától. Én két környékünkön neves cigány jósnőnél voltam, ismerőseim tanácsára.

2023. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!