Leendő munkahelyemmel kapcsolatban néhány kérdés?
Mennyire lesz hosszúéletű?
Az új kollégákkal milyen lesz a viszonyom?
Nem lőttem mellé ezzel a munkahellyel ugye?
Illene közölnöd legalább azt, milyen típusú munkahelyre mentél vagy milyen pozícióban. Gyárban gyári munkás? Titkár/nő egy cégnél? Marketinges?
A kollégákkal való viszony a te hozzáállásodtól függ, nyilvánvaló, hogy neked kell alkalmazkodnod, ugyanúgy, mint a munkarendhez. Mivel felvettek és ez egy közös döntés volt, elfogadnak, ha nem rontod el. Gondolom, van próbaidő, ami alatt a munkahelyed és te is el tudod dönteni, megfeleltek-e egymásnak.




válasza:



válasza:Látom lebbenni a fátylat a lelked tükrén!
Az új munkahely sok új kihívás elé állít majd. Sok, eddig ismeretlen személlyel fogsz találkozni. Köztük lesz egy László nevű is, akivel nem fogtok jól kijönni.
Sajnos párszor el fogsz késni és a főnököd lefog szídni. De anyagilag aranyfolyam kezd el csordogálni felé, amiből ezüst halat fogsz kifogni.
Viszont vigyázz! Egy szellem követi nyomod. Látok egy tévét. Sokat nézed. A szellem nem akarja, hogy sokat nézd. Ha sokat fogod nézni, akkor erősen megbüntet majd és kiszívja belőled az élethez való jókedvedet.
Illetve úgy érzem, hogy van egy lyukas fogad is. Vigyázz jobban!
Összességében jól fogsz majd boldogulni, de csak egy-két évig fogsz ott maradni, mert a szelek tovább fújnak téged.
Kapcsolódó kérdések:
Tudnátok nekem segíteni, hogy mit és hogyan tennétek, ha veletek fordulna elő hasonló eset? Nos, egy elég nagy gyáregységben dolgozunk mindketten, de sajnos a lehető legtávolabb eső területen egymástól. Közös busszal utazunk a munkahelyre is és haza is. Hazafelé...
Egyrészt, igen komoly szociális fóbiában szenvedek, ha a depi önmagában nem lenne elég, tehát finoman szólva is nehézséget okoz számomra emberek között lenni. Másrészt pedig, szívem szerint kivennék legalább két nap szabit, de már annyira kevés van, hogy erre még...
Tudom, first world problem, de engem egyre inkább zavar (nyilván azért, mert egyébként is egyre kevésbé kedvelem a főnökömet). Olyan kellemetlen, hogy az összes kollégámmal tegeződöm, és ha körlevelet írok(az egy db főnök miatt, akivel magázódom), mindig keresem a...
Vagy ilyenkor mi a helyzet? Kérvényezni kell tovább a fizetés nélküli szabadságot? Jelenleg helyettesítenek, és szeretném úgy intézni, hogy ne toljak ki azzal aki helyettesít, tehát ott tudjon maradni a helyemen.
Fantasztikus volt vele az a néhány hét, de amikor választanom kellett, mégis a férjem mellett döntöttem. Utólag nagyon megbántam, mert házasságunk még rosszabb, valószínűleg már menthetetlen. A kollégámnak azóta van párkapcsolata, viszont velem nagyon hideg. Nem...
ezt az access pointot néztem kiilletve ha nem elég erős a jel akkor ezt az antennátEsetleg van jobb ötlet?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




