Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Próbálta már valaki a tűingás...

Próbálta már valaki a tűingás jóslást?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 12:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

TŰ+ cerna tenyerbol valo joslas, babák megallapitására, mennyi baba illetve a neme a babanak


koszi

2009. jan. 21. 12:26
 2/16 anonim válasza:
Hát nem hiszem, hogy túl sokan próbálkoznak ilyesmivel... A megbízhatóságához annyit, hogy van kb. 50 % valószínűsége, hogy bejön. Igaz ezt úgy nagyjából inga nélkül is tudja az ember....
2009. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
elkeseredesemben mar mindent kiprobalok, anyukamnak kijott, baratnomnek szinten
2009. jan. 21. 12:30
 4/16 anonim válasza:

szia! ugyan csak sima ingával, de a barátném helyesen jósolta, hogy kisfiam lesz. akkor nem hittem benne :)

igaza lett.

2009. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nekem, 1 fiut es egy 1 lanyt josoltak, de meg nem akarnak uton lenni
2009. jan. 21. 12:57
 6/16 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy mi adhat ilyenkor okot elkeseredésre. Közhely,de ettől még igaz, hogy mindegy csak egészséges legyen... Annak idején én abban reménykedtem titkon, hogy lány lesz. Aztán kiderült, hogy fiú. Egy másodperc alatt változtam fiús anyukává és azóta ez a világ legtermészetesebb dolga....
2009. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az elkeseredesem oka, tobb mint fel eve probalkozunk sikertelenul, es ilyenkor ra viszi az embert olyan dolgok kiprobalasa amire azonban nem valakozna, a mi csaladunkban eddig 99 szazalekra bejott a joslas, en is bizom benne, hogy elobb vagy utobb ugy is lesz. Igazad van fo az egeszseg.
2009. jan. 21. 13:04
 8/16 anonim válasza:
Szia! Hát én nem igazán értek hozzá, de amit hallottam róla a szerint ezt a babák nemének megállapítására próbálják használni, amikor már valaki terhes. De te még nem vagy az!
2009. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia, en ugy tudom, hogy mar elotte is meglehet csinalni, meg azelott, hogy kiderulne, hogy terhes lennel, legalabb is nekem igy mondtak.
2009. jan. 22. 09:26
 10/16 anonim válasza:
Szia! Nekem barátnőm anyukája csinált már ilyet és mindig bejött neki, eddig ahány embernek nézte. Fel a fejjel!
2009. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!