Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok már valaha jósnál?...

Voltatok már valaha jósnál? Mi a véleményetek? Bejott valami amit mondott vagy csak hazudoznak és a pénzt húzzák? ( nem a tv-sekre gondolok, hanem személyesre ) ja es mibol josolt az illeto?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kerestem volna fel magamtól és nem is fogok jóst. De egyszer az utcán megállított egy fiatal gyönyörűszép cigánylány. Még mielőtt rájöhettem volna, hogy mit is akar megfogta a kezem és azt mondta, hogy "te jó anyja leszel a fiadnak". Próbáltam elviccelni a dolgot (még mindig nem értettem mit akar tőlem) mondtam, hogy "hol van az még, még a látóhatáron sincsen apajelöltem". Erre azt válaszolta, hogy "akkor meg fogsz lepődni hamarosan". Néztem rá hülyén majd mosolyogva odébbálltam.

Eszembe sem jutott csak kb. egy hónap múlva, amikor kiderült, hogy várandós vagyok. A lánnyal történt találkozás épp csak pár nappal lehetett a fogantatás után. (laza viszonyból védekezés mellett esett meg).


Remélem igaza lett és jó édesanya vagyok...


A cigánylányból csak annyira emlékszem, hogy meseszép volt, szívesen néztem az arcára és a szemébe. Szívesen találkoznék vele újra.

2011. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
en is voltam kb. fel eve, es azota sem teljesullt semmi sem a joslatbol, de azon csodalkozok hogy a multambol nagyon sokmindent pontosan elmondott, es nagyjabol minden stimmelt, pedig olyan dolgokat mondott amit sehonnan sem tudhatott, akkor latott engem eleteben eloszor
2011. jan. 8. 20:55
 13/14 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam, mert bár szeretnék hinni benne, nem igazán tudok...


De az egyik rokonom rendszeresen jár, sok jósnőnél járt már. Mindig azt mondja, hogy ez ilyen jó, mindent tud. Aztán talál egy újabbat, és az lesz a szuper jós. Az egyik 2-3 éve azt mondta, hogy X lesz a férjed, a nyáron terhes leszel. Nem lett terhes, és 1 éven belül szakítottak is. Jött egy új pasi, új jósnő. Ő azt mondta, hogy tavaly nyáron gyereke fog születni, hát nincs gyerek...De amúgy ő már nagyon el van keseredve, gondolom ezért biztatják azzal amit hallani szeretne. Meg ezek a jósnők csak ránéznek az emberre, és akkor lökik a sódert. Én jobban hinnék olyannak aki kártyából jósol...(Tudom bármit mondhat, de nekem az hihetőbb)

2011. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is voltam jó párszor, voltak dolgok, amik bejöttek, de volt amik nem.

Legutóbb a születési dátumomból megmondta a múltat, de amit jósolt szerintem nem jön be, csodálkoznék, ha igaz lenne.

Szerintem a gondolkodásunktól függ minden, az, hogy mit vonzunk az életünkbe.

2011. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!