Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kovács Magyar András Táltosról...

Kovács Magyar András Táltosról információ? Szellemidézést is csinál? Mennyi az ára?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Táltosok,legalábbis igaziak,már több,mint ezer éve kihaltak. Ez az ember csaló.
2011. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Garantáltan megidézi neked Deák Ferenc szellemét, egyenesen a pénztárcádból.
2011. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz pletykák szerint rokonságban áll,a Miniszterelnök úrral!
2011. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SirVivor válasza:
49%
Mi az akadálya, hogy használd a Google-t? Van honkapja is a Táltos úrnak. :-)
2011. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SirVivor válasza:
Jav.: honlapja. De az eredeti változat se rossz. :-):-)
2011. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok tobb informaciot Rola, mint amiket hallok, vagy lattam a Youtuben, es a netten.

En ugy tudom, hogy nagyon sok mindent tud es segit is, de nagyon magasak az arai,

viszont a Taltosok regen nem gyogyitottak es segitettek penzert, hanem az volt a fizettseguk, amit kaptak a pacienstol.

Tehat nem volt arlapjuk, hogy mit es mennyiert vegeznek el.

A velemenyem az, hogy a mai korszakban igen magas arakat szab ki, es nem torodik azzal, hogy sokan talan nem tudjak ezt megfizetni, s nem valoszinu, hogy engedd az arbol.

Termeszetellenesnek tartom azt, amit csinal, nem beszelve arrol, hogy sokan ugy tavoztak el Tole, hogy nem is kaptak meg azt a fajta segitseget, amire befizettek pl., viszont a penzuket nem kaptak vissza!

2011. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Az a táltos egy szélhámos drágán ad el csapvizet gyógyítás céljára, majd letagad mindent ha beperelik, mindent nagyon drágán ad el. Én a port-ot olvasom ezo tvt ott már régen kibeszélték.


[link]


FIGYELEM !


Amennyiben hiteles képet akartok látni Kovács András munkásságáról ezt látnotok kell.


Betelefonálóknak kötelező anyag elrettentés céljából.


A saját egykori tanítványa lebbenti le a fátylat az átverésről, akit még táltosnak is kinevezett. Szegénynek egy idő után nem volt bőr az arcán, hogy szerencsétlen szegény hiszékeny emberekről húzza le a bőrt.



[link]

2011. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem, de azt tudom, hogy a rákban szenvedő ismerősömet meggyógyították. Nem csapvízzel.
2011. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!