Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha március 14. -én és 15. -én...

Ha március 14. -én és 15. -én betegállományban vagyok, akkor mit kell ledolgoznom március 19. -én szombaton? Mert ugye a hétfő nem ünnepnap, azt le kell dolgozni. A táppénzt mindenképp megkapom, ergo akkor szombaton ingyen dolgozok?

Figyelt kérdés

Ha tud valaki segítsen már, mert van aki azt mondja be kell menni valaki azt mondja, hogy nem kell.

Köszi előre is!


2011. márc. 13. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a főnöködet. Az a biztos, mert ugyan nem tudni, hogy ők hogyan állnak hozzá. Elvileg nem kellene bemenned, de nehogy ebből problémád legyen!
2011. márc. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer ugyanígy voltam beteg suliban, és mégis be kellett menni szombaton. Persze lehet, hogy a suli máshogy működik.
2011. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak a josok valaszoljanak erre a kerdesre vagy miert van a jos kategoriaban?:)



egyebkent BE KELL MENNED. nem szamit, hogy betegallomanyban vagy most, ha akkor amikor menni kell nem leszel.

2011. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mindenki zöldet kap. :)


Tényleg az lesz, hogy megkérdem a főnököm, hátha ő tudja...

2011. márc. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!