Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki megérzi a saját halálát?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok 3 éve veszítettem el élettársamat balesetben melynek én is részese voltam. Ő ha nem is tudatosan, de mintha megérezte volna, hogy elmegy. Mindent gyorsan akart, eljegyzett, mintapasiként viselkedett. Ha lehet ezt így érteni. Szenvedélye volt a motorozás és én is sokszor mondtam Neki, hogy ez lesz a veszte ha nem lassít az életviteli lendületből. Mindenki sejtette, hogy egyszer belehal a vakmerőségbe. Ő maga is mondogatta, hogy nem akar hosszù életet, csak boldogat. Imádott élni és a baleset után 5 napot még küzdött az életéért ami az Ő állapotában csoda volt. Viszont nagyon boldogok voltunk.

A lényeg, hogy most én érzem, valami történni fog. Napok óta a halál gondolatától nem szabadulok. Mások is érzik, az anyukám. Felhívott, hogy ùgy érzi baj lesz, vigyázzak magamra. Félek!

Érzem, hogy valami nincs rendben velem. Mit tegyek? Lehet, hogy csak a sok stressz okozza vagy megérezhetjük a saját halálunkat?


2011. márc. 28. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik ilyen.

De ne ijedj meg, mert annál inkább ez fog az eszedben járni, és még "bevonzod".

Végy egy forró fürdőt (a hajszárítót tartsd távol), egyél egy csokit (ne akadjon a torkodra), és nézz valami jó filmet (ami nem a halálról szól).

:)

2011. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kérd meg egy barátodat/nődet hogy tötse veled a napot,így éplod a barétségotokat is és meg is nyugszol kicsit :)
2011. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Az ilyen pasik idióták, mikor ott a szép éltük, szeretik, elveszik a párjukat, és nemcsak magukkal szúr ki, hanem mindenkivel a környezetben.


A halál egy szellemi lény, egy lázadó angyal a biblia szerint, és Isten kegyeleme lehet hogy megérinti az embert, mielőtt végleg késő lenne.

Őszintén fordulj Istenhez, mert Jézus legyőzte a halált, és, imádkozz, esetleg menj el egy élő hitű gyülekezetbe, pl Hit gyüli, vagy néhány jobb baptista gyüli.


Én katona koromban tértem meg, addíg halálfélelmek gyötörtek, metéréskor eltűnt egyből. Katonatársam szintén motorozni akart, és sokszor mondta, hogy abban is fog meghalni, és nem fog sokáig élni. meg is tett érte mindent, nem is élt csak pár évet, és feltekeredett valahová az idiótája!!!

Ki mit választ. A száj egy kormánylapát, olvasd el a bibliában, oda kormányozod az életed vele, hová mondod. hit nélkül a pozitív beszédes mániákusok is et próbálják,de Isten nélkül ez fehérmágia, bűn. Hittel viszont működik.

2011. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, de Istenben nem hiszek.

Első kettőt is köszönöm, megfogadom, csak múlna már el ez az érzés.

2011. márc. 28. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
21évesen az ember nem gondol a halálra.Te se tedd!Ha párod 3 évvel ezelőtt nem lett volna baleset áldozata,most neked se volna ilyen sötét,félelemmel terhes előérzeted.A környezetedben nyilván hasonló okok miatt többet aggódnak a kelleténél.Ha erős benned a szorongás,menj a problémák elé!Légy óvatos,vizsgáltasd ki magad,és ha minden rendben,akkor éld a 21 évesek "örökké"tartó életét.Ebben a korban egyébként még betegség sem létezhet olyan,amivel ne volna érdemes fölvenni a harcot.
2011. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, ez nagyon kedves.

Orvoshoz járok, mert az egészségemmel nincs minden rendben. Talán ez is okot ad félni. Kicsi túlreagálom a dolgokat. :-)

2011. márc. 29. 07:20
 7/12 anonim ***** válasza:

milyen betegség?

bocsi hogy offolok

2011. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha nem hiszel Istenben, nem fog elmúlni, mert ezek a lények erősebbek az embernél... akkor ez van.
2011. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A balesetben maradandóan károsodtam (mozgás). E miatt még vannak mütéteim :-(


De már kicsit jobb. Talán egy kicsit.

2011. márc. 30. 07:40
 10/12 anonim válasza:
ha még élsz akkor nyliván nincs ilyen
2011. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!