Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztelt Jósok és Jósnők!...

Tisztelt Jósok és Jósnők! 1989. 04. 03. Esztergomban születtem. A jelenlegi és a jövőbeni egészségi állapotom alakulásáról, valamint általánosságban az életem alakulásáról szeretnék érdeklődni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Üdvözlöm!Az ön sorsa kezdetben anyagilag nehézkésen indul,majd hatalmas karriert fut be.A megfázással vigyázzon,mert élete során befigyel 1-2 nátha.
2011. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a 2011-es életed nagyon jól fog alakulni. De még 2 hónap leforgása alatt megtalálja a szerelem, ha már szerelmes, vagy férje van és gyerekei, akkor a családban lesz egy kisebb össze zördülés.

A nyár az jónak ígérkezik, minden lesz benn ami jó..


Üdv!

2011. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jövőre megnyered a lottóötöst. Gratulálok.
2011. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A nyár az ön számára nagyon jonak igérkezik.

Egészségi állapota kifogástalan leg mindaddig mig nyáron ki nem ül a napra mivel egy napozás során megfogja csipni egy méhecske.

2011. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!


Calipto honlapján olvastam, hogy ő ingyen jósol, szerintem írjál neki! caliptof@gmail.com a címe.

2011. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahány jós, annyi féle jövőképet fogsz kapni. Inkább alakítsd a sajátod!
2011. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt látom,hogy valakire akire számítasz, az bosszúságot fog neked okozni párszor. A reményeidben és vágyaidban, de ezek megoldódnak idővel. Ehhez kell egy kis idő!!!
2011. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Védőangyalod neve: Sitaél -(Szitaél)


Mars a Kosban: Hatalmas energia, igyekezet, kezdeményező erő, küzdőképesség, szenvedély, férfiasság, érzékiség, az akadályok gyors leküzdése, könnyed áthágása jellemzi azt a személyiséget, aki a szexualitás terén önérvényesítő módon keresi örömét. Hatalmas testi- és nemzőereje ösztönös rámenősséggel párosulva a nemi birtoklásban elégíti ki szerelmi és győzelmi vágyát.


Diszharmonikus megnyilvánulásában nyers, konfliktuskereső, indulatos, agresszív, hebehurgya, betörhetetlen, primitív, kíméletlen tud lenni.

2011. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Megjósolom, hogy életed folyamán sok pénzt időt és energiát fogsz elveszteni, ha ebben hiszel.
2011. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én ingyen jósolok neked, a beválási esély 100%, íme a jóslat: az elkövetkező 100 évben meg fogsz halni egyszer.
2011. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!