Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ma este jósoltak nekem és azt...

Ma este jósoltak nekem és azt jósolták a tarot kártyával hogy sok pénz kell majd a gyermekemhez vagyis hogy legyen és ő szerinte csak mesterséges úton lesz majd gyermekem. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Meg a cigány kártyával is azt jósolta hogy utzni kell és ez özvegy nő.

Pedig a hőgörbém mást mutat de most még az életkedvemet is elvették.

Pedig már olyan boldog kezdtem lenni és most meg ugy érzem élni sincs kedvem.

Mit tanácsoltok.

Ma már felraktam a görbém tudom csak azért teszem fel ide mert nélküle nem és a kérdés sokat.


[link]


Válaszotokat előre is köszönöm szépen.


2009. márc. 15. 23:16
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsika de már össze vissza irok mindent mert annyira sirok.

Szoval azért tettem fel ide a görbém mert nélküle nem ér sokat a kérdés azt hiszem.

Meg cigány kártyával is azt jósolták hogy utazni kell érte és hogy özvegy nő lesz az aki majd segít nekem hogy konkrétan miben nem tudom.

2009. márc. 15. 23:20
 2/10 anonim válasza:

Jajj nehogy már ilyenekkel foglalkozz,el ne hidd!!!!Ismerősömnek is jósoltak ugyan igy cigánykártyával,h ismét összejön a férjével,ez volt 5 éve azóta is külön vannak...

Amúgy ha meg akarsz bizonyosodni arról,h ez hülyeség,akkor menj el másik jóshoz,(bár ez csak pénzkidobás,de téged lehet megnyugtatna)mert totál mást fog mondani,én ezt kártya nélkül megjósolom!:)Nyugodj meg és ne sirj,nem lesz semmi gond.Amúgy meg sztem jó a görbéd is!

Ja és még annyit a jósokról,én is voltam,azt mondta hajón fogok dolgozni-az nem gond h tengeri beteg vok?Anyum halálát nem látta előre,3 nyelvvizsgát mondott-egy nyelvből most szégyen nem szégyen 4 szer mentem el,h meglegyen...Szóval erről ennyit!

Nyugodj meg és pihenj le és el ne hidd amit mondott!!! Jó éjt!Sok sikert a babához,de ezen tényleg ne görcsölj,mert akkor a jósnak igaza lesz és nem fog megfoganni a bébid!!

2009. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia! Képzeld nekem is ezt jósolták, szinte szóról szóra (megkérdezhetem melyik megyében voltál?) illetve nem teljesen nekem, hanem a húgomnak, aki húzott rám is kártyát a jósnőnél. Gondolhatod teljesen összetörtem, majd írtam a neten két jósnőnek is kiváncsíságból, és mindkettő azt írta, hogy még idén megfogan a baba :). Erről ennyit. Nos én egyiket se veszem készpénznek, és nem is hagyom, hogy a gondolataimat befolyásolják, igyekszem nagyon pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, és remélem ez segíteni fog. Te se hagyd, hogy ez elkeserítsen, mert így tényleg nehezebben jön majd össze. Fel a fejjel!
2009. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Én úgy vagyok ezel,h csak akkor hiszem el, ha jót jósolnak. Nekem is már jósoltak annyi minden hülyeséget!A horoszkóppal is így vagyok, ha jót ír, akkor elhiszem, ha nem, akkor meg azt mondom,h ez milyen hülyeség!:-)Így kell felfogni!Meg különben is, a görbéd nagyon szép, bárcsak nekem is ilyen lenne!Fel a fejjel!!!!:-)
2009. márc. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyébként pedig a görbéd szerintem nagyon szép trifázisos, ebből simán lehet baba, csak ne stresszelj egy kuruzsló miatt!!! Mikorra nem várod?
2009. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat , egyébként nem fizettem a jóslásért mert az egyik ismerősöm jósolta , nekem és teljesen kibuktam rajta jobb ne is mondta volna , még van kettő napom a nem vártig semmi tünetem nincs hogy babó lenne de ma vettem 3 különböző tesztet , hátha mégis , azért hittem el amit mondott mert nagyon babonás vagyok , és tisztára komolyan beszélt de lehet csak naív voltam vele szemben hogy elhittem ezeket a dolgokat , mert már 3. éve várunk a babóra és kezdtem már beleélni magam hogy esetleg most lehet sikerült és mint derült égből villámcsapás jött ez a tegnapi jövőbelátás, de mára már kihevertem és megpróbálom úgy felfogni hogy hülyeség , és várom a nem váromot hogy tesztelhessek.

Még egyszer köszönöm szépen a biztatást nagyon aranyosak vagytok.

2009. márc. 16. 13:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy ilyen sokszor válaszolok és nem egyszerre de nem tudom megjegyezni mind amit irtatok mert sajna nem tudom visszanézni.

Kedves első:

Nagyon jól estek a szavaid , és nem szégyen hogy 4x voltál nyelvvizsgán , nekem egy sincs és azt sem szégyellem , és ha tényleg úgy igaz amit mondanak ahogy neked is mondták hát akkor menjen mindegyik a levesbe.


Kedves második:

Én Somogy megyében lakom a Horváth határtól nem messze és itt jósolták nekem , neked merre fele mondták ugyan ezt?

Neked is tarot kártyával?

Sajnos én már nem nagyon tudok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz mert 3. éve hogy várjuk a kis csodát és eddig semmi de talán ebben a hónapban.


Kedves harmadik:

Te teszed jó hogy csak azt hiszed el ami neked jó , lehet mindenkinek így kéne hozzáállni és mondjuk már sokan mondták nekem hogy a horoszkópom esetében olvassam el az összeset és ne csak az ikreket a sajátomat és gondolkodjak el és befogom látni hogy mindegyik ugyan azt takarja csak más szavakkal , hát van bent valami , csak titkon bíztam a tegnap estében hogy tök jót fogok hallani de nem jött be.

Köszönöm szépen a görbémre tett hozzászólásod , a tiéd nem ilyen vagy hasonló?


Kedves negyedik:

Köszi aranyos vagy amit a görbémről írtál , 2 napom van még a nem vártig , és bízzunk a legjobbakban.



Lányok ti mikorra nem várjátok?????????

2009. márc. 16. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Bejött a jóslat??

2010. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ha steresszelsza joslás miatt

azét nem lesz baba

és nem azért mert igy salkult vna, hnem mert elhiszed

2010. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van itt egy arkangyalos jósló oldal:

[link]

2010. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!