Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki idézett már szellemet...

Mendy1001 kérdése:

Valaki idézett már szellemet egyedül? Komoly válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 04:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a bánatba lehet erre komolyan válaszolni?

Igen idéztem - nem történt semmi

Nem idéztem - nem történt semmi

2011. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nagyon régen, gyerekkoromban egy osztálykiránduláson. Elindult egy papucs, és az egyik csaj totál kikészült, csak jóval később-évek múlva- derült ki, hogy egy fiú csinálta, csak nem merte felvállalni, mert ezek után nagyon kellemetlen lett volna...

Amúgy azt hallottam, hogy vannak rosszul sikerült estek, balul is elsülhet...Másrészt meg szerintem az eltávozottnak jár annyi, hogy ne zaklassák, neki sem egyszerű, hogy el kellett hagynia ezt a világot (önzőség lenne, még zaklatni...)...

2011. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Én idéztem már! És igen itt írják, hogy ne zaklassuk, de volt olyan amikor azt etüzte ki, hogy unatkozom. És végül akkor elkezdtem kérdezni kikkel,és mikkel találkozott mikor meghalt....stb Hosszas beszélgetés volt!
2011. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Otthon, temetőben éjjel, és egyszer nappal; vért sírkőre kenve, mágikus kört rajzolva,gyertyákkal. Nem történt semmi.
2011. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
:) :) :) :) :)
2011. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Idéztem egyedül is, de nem történt semmi félelmetes, csak válaszolt a kérdéseimre.
2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
73%
az egyik ismerősöm igen, de nem igazán javaslom h szellemet idézz, se egyedül se csoportba...csak egy jó tanács
2011. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszolót kérdezem megmondanád hogy kell?Irjak privátba?Köszi.
2011. jún. 9. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaja. Mit össze szopattam a többieket, akik azt hitték vannak szellemek. :DDDDDDD
2011. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kedves kérdező ! Ha már egyszer szellemet akarsz idézni utána nézhetnél pár dolognak , egyedül nem igazán tanácsos legalább 2 ember kell hozzá . De így se ajánlom... Mert úgylátom elég "kezdő" vagy és előfordulhat ,hogy nem azt idézel amit szeretnél . Csak jótanácsként mondom .
2011. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!