Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy kell kiszámolni a születé...

Hogy kell kiszámolni a születési dátumból azt a 4 jegyű kódot, amit az Alexander mágus számol?

Figyelt kérdés
Azt mondja valami egyiptomi ősi módszer, de sehol sincs leírva, hogy kell kiszámolni.
2011. júl. 16. 14:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
72%

valószínűleg ő találta ki, ezért nincs sehol se leírva.....

humbug az egész.............szerintem........

2011. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
ajánlom az ec pec kimehetszet az a legismertebb kiszámoló bát nem tudom hogy egyiptomiak nál mi a legősibb kiszámolós modszer
2011. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Én nem ismerem az illetőt "Alexander mágus"


De egyet elárulhatok.

Volt szerencsém értekezni egy egyiptológussal.

Nagy büszkeséggel számoltam be arról amit az ezzel foglalkozó dokumentumfilmekből és könyvekből elsajátítottam. (próbáltam értelmes párbeszédet folytatni)

Ennek az lett az eredménye, hogy mosolyogva végighallgatta, majd azt mondta, hogy ez mind mese.


Az amit a dokumentumfilmek és könyvek tudósítanak, semmit sem mutatnak a valóságból.


Az ősi egyiptomi életről csak annyit tudnak biztosan amit a héber nyelvre lefordított kőtáblán találtak.

A többi az csak feltételezés.


Nos ezek után biztos hogy az (Alexander mágus) néven említett személy többet tud mint azok akik ezzel foglalkoznak.

Főleg, hogy az ősi módszereket is ismeri.

2011. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Won ***** válasza:
54%

Kedves Steel Painter!

Az a probléma, hogy ha nem szeretnéd, hogy ilyen témában kinevessebek, akkor nem egyiptológussal kell beszélni, hanem valami ezoterikus szakemberrel.

2011. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Won ***** válasza:
60%
Értek a dologhoz, de hiába számolgattam napokig nem sikerült rájönnöm.
2011. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Én hiszek abban, hogy álmunkban tanulhatunk valamit. De abban nem hogy ha egyiptológussal beszélek az nevetséges volna. Lehet hogy ő csak azt ismeri amire bizonyíték van, de csak neki vannak bizonyítékai.
2011. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Won!


Ha személyeskedni szeretnél szívesen válaszolok a nekem címzett bejegyzésre:

(máskor "privátban" legyél kedves)


Az neked miért probléma, hogy engem valaki is "kinevessebek"?

Ha ilyen esetben engem kinevetnek, az több esetnek is köszönhető.

Ezek okai között lehet az én tudatlanságom is.

Vagy mert a hallgató alapban ilyen személyiség.

De lehet, hogy a szövegkörnyezetemben használt kifejezéseim megnevettették.


Ez esetben az elő tézis állta meg a helyét.


Szóval ha azokat amiket elmondtam egy egyiptológusnak, elmondanám egy ezoterikusnak, nem nevetne ki? (Megbocsáss kedves Won, de ezt te honnan veszed?)

Vagy az ezoterikusok elhisznek mindent amit mondanak nekik??? (Az csúnya általánosítás és degradálás lenne!)


---


Továbbá ha értesz a dologhoz, akkor miért nem a feltett kérdésre válaszolsz?

Bár ki van írva hogy: "Ne a válaszokra válaszolj"!!!!

TE mégis mások bejegyzésein akadsz fenn, ahelyett, hogy a feltett kérdésre helyesen válaszolnál. (mert te értesz hozzá)


Az én is le tudom írni: hogy értek hozzá, de nem tudom kiszámolni...

De azt már nem írod le, hogy hogyan számolod ki. (pedig ez volt a kérdés)!!!


Azt még most sem értem, hogy téged miért zavar mások véleménye?

Hiszen mindenkinek megvan a maga véleménye a témáról, ahogy a tiéd is.


---


Az én véleményem ebben a témában:

Biztos van mód arra, hogy egy négy jegyű kódot ki lehet számolni a születési dátumból.

De azt nem az egyiptomi ősi módszerrel.

Ott kezdődik az antitézisem, hogy a máig használt görög számokat nem ismerték az ősi egyiptomiak.

Ahogy az akkori héber, zsidó, és egyéb környező tartományok sem.


És ha a római kori Egyiptomról is lenne szó, akkor megint csak az a helyzet, hogy a római betűk (számok) csak egyszerű kiszámításra alkalmas, mivel akkor a nulla és a negatív számok nem léteztek, a törtek halmazáról nem is beszélve.


Jelentős matematikai fejlődést a görög birodalom hozta el, ők módosítottak a Julianus naptárt is, mivel az pontatlan volt.


Ha ókori görögökre hivatkozott volna az Alexander mágus, akkor ezt az állítást el is hinném.

2011. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Won ***** válasza:
100%

Kedves Steel Painter!

Nagyon sajnálom, hogy ha olyat írtam, amivel talán megbántottalak, nem volt szándékos. Végig olvastam újra az egészet. Igaz nem tudom kiszámolni, de más is írt, aki nem tudja. Természaetesen igazad van az ezoterikusok szem hisznek el mindent, de azért akkor is más ha egy mágikus ismeretekkel rendelkező emberrel beszélsz. Lehet, hogy nem ismeri úgy a hagyományokát és történelmet, mint egy egyiptológus, de az alternatív technikák körében biztos jobban otthon van.


Bocsánat, Won!

2011. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zsuppii ***** válasza:
A te Alexender mágusod meg többi hozzá hasonló New Age-es nem más mint egy csaló szélhámos. Csak pénzt csalnak ki az emberektöl.
2012. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zsuppii ***** válasza:
Amugy ha érdekel az ilyesmi akkor kezdj el foglalkozni a számisztikával.
2012. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!