Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Különböző tenyérlenyomat?

Különböző tenyérlenyomat?

Figyelt kérdés

Ugye vannak a különböző tenyérjósok, akik a tenyered lenyomataiból, vonalaiból jósolnak. De nekem a tenyerem mintái különböznek. A bal kezemen van a hüvelykujjat körülölelő vonal, és feljebb egy kettévágott vízszintes vonal, aminek az egyik része lefelé halad a másik pedig felfelé, mint itt az 1es, 2es és 3as vonal: [link]


Ennek ellenére a jobb kezemen csak a hüvelykujj körüli vonal van és felette meg egy sima vízszintes vonal elágazás nélkül. Úgy néz ki mintha a fenti képen a 2es és a 3as vonal egybe lenne nőve. Eddig akit ismerek, mindenkinek egyforma és nem különbözik, sőt még olyannal sem találkoztam akinek csak egy sima vízszintes vonal van a kezén, mindenkinek elágazik. Van erre valami magyarázat, biológiai ok vagy legenda?


2011. szept. 23. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes, én eddig sosem láttam egyforma tenyereket. Azért különböznek, mert más-más infókat hordoznak. Szóval az a normális.
2011. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!