Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Messziről lehetséges? Hirdetés...

Messziről lehetséges? Hirdetésben olvastam, hogy levélben e-mail-ban rontás levétel, jóslás stb. Több km-ről ez hogyan lehetséges, hiszen nem is találkozik a két személy egymással,

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon egyszerű, 10ezer Ft-ért én is leveszek így GYK-n keresztül neked bármilyen rontást. Sőt ha rádobsz 5 ezret, még jósolok is!
2012. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, mint a pénz átutalás két ember között, akik sosem látták egymást ;)
2012. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy csalás az egész.Bár a személyes találkozásos jóslásban se nagyon hiszek,mert hát ugye mi bizonyítja pl.hogy elátkozott valaki?
2012. szept. 26. 07:57
 4/11 _Jessy_ ***** válasza:
82%
10 ezerért házhoz megyek! Az, hogy elhiszed-e személyes találkozásnál, hogy megátkoztak, csak azért, mert én azt mondtam, csak azon múlik mennyire vagyok megnyerő :D
2012. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Pont ez a lényeg. Ha hiszel benne, akkor sem történik semmi, csak te éled meg másképp az életed dolgait és úgy tulajdonítod az eseményeknek a jelentőséget, hogy alátámasszák az átok valóságát. Puszta önszuggesztió, mint a jóslás is.
2012. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

A spirituális gyógyítás egy olyan mezőben (dimenzióban) történik, ahol valóban nincs szükség a személyek fizikai szinten való találkozására.

Tehát igen, működik.

Nem csak a levétel, hanem a gyógyítás is.

2012. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, Gyurcsók doktor még a tévén keresztül is tud gyógyítani. Elrehaladott állapotban lévő idült agybajt is!
2012. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Túlságosan befolyásolható vagy.

A hirdetés azt írja igen, a válaszolók többsége azt, nem, te meg arra hajlasz, amelyik a hangosabb.


Tapasztald meg, és tudni fogod, működik-e.

Nem hirdetésre gondolok, mert ezek java része valóban humbug, hanem ismeretség által.


Alex, Gyurcsok (is) valóban cirkuszt csinál belőle.

2012. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy ki az a Gyurcsók,de voltam már pár éve személyesen /jós/ nőnél,de semmi nem vált be amit jósolt.El sem váltam,munkahelyem sem szűnt meg,hiszen még mindig 4 éve ott dolgozom ahol akkor is.5000ft volt a tenyér jóslás,meg előtte a kártya azt már nem tudom mennyi.Kíváncsi voltam a véleményekre,és amit tapasztaltam az jött le a válaszaitokból.Pénz kidobás,hazugság az egész.Köszi
2012. szept. 27. 09:10
 10/11 anonim válasza:
Az egész csak átverés ne hidd el.Ettől függetlenül néha ilyen gépi meg ilyen jóslásokat én is szoktam csináltatni ,atóól függetlenül, hogy semmi köze a valósághoz.
2012. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!