Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A szűzhöz melyik horoszkóp illik?

A szűzhöz melyik horoszkóp illik?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 09:49
1 2
 1/11 chrishu ***** válasza:
45%

Most komolyan, azt akarod, hogy ez a horoszkóp határozza meg az életed?

Ha azt mondom, hogy bak, akkor összejösz egy bakkal akit nem is szeretsz?

2012. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szűzhöz szexhoroszkóp illik.
2012. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Bár tudom, hogy sokan hisznek benne, de hidd el nekem, hogy ez butaság.

Az én horoszkópom Szűz, de a leírása nem illik rám. Párom Oroszlán, de totál az ellentéte, úgyhogy ne aggódj, ismerkedj és ennyi, ott dől el minden!

2012. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Én a bikák legbikábbika,

tehenek vágya tárgyabbika

most lesújtva fekszem,

elveszett fő testem.

Őkörré tett engem egy pika !


(M.Laurens A bika siráma)

2012. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönööm:)
2012. okt. 7. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

A halak vagy a vízöntő. A többi nem illik hozzá, azokkal ne is próbálkozz, csak ezzel a kettővel ha jót akarsz.

Mihály jósnő

2012. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mihaly josno, miert vagy ennyire biztos ebben?

Szuz-kos is elhet egyutt pl. tapasztalatbol tudom, tehat ugy erzem, hogy a szemelyisegektol fugg, mivel azoknak is van tipusa, talan ezert lehet az, hogy a szuz, aki megfontolt, jol kiegesziti onmagat a kossal, aki viszont mar batrabb, erosebb pl.

NEm fogadom el, hogy a horoszkop fogja eldonteni azt, hogy kinek, kivel lehet egyuttelnie, mivel ez egyeni fuggo, hogy ki es mit fogad el a masiktol pl., itt a lenyeg ez, s termeszetesen az erzelmek!

2012. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semelyik,mert szűz.
2012. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bak, szűz csillagjegyű az asszonykám és működik a dolog elég jól. Persze butaság csak ez alapján párt választani, érdekességkép néztem utána a dolognak még a kapcsolatunk elején, a szerelmi horoszkópok azt írták, hogy a szűz-bak, szűz-kos, szűz-nyilas párosítások jók merthogy a szűz velük esik szerelembe, de ne erre alapozd a párkapcsolatodat, ennél fontosabb pl.: az őszinteség és a bizalom. Itt nézegelődj ha érdekel a téma: [link]
2012. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ki illik a Szűzhöz?


A Halak úgy tud alkalmazkodni, annyira igyekszik megfelelni, hogy azt még a legkritikusabb Szűz se tudja elérzékenyülés nélkül fogadni. A Bak esetében épp fordítva működik minden. Ő az egyetlen, akinek a kívánságait a Szűz boldogan teljesíti, mert be akarja bizonyítani, hogy érdemes az elismerésére, szeretetére. Bár a külvilág egyhangúnak és unalmasnak látja az életüket, számukra ez az egyhangúság jelenti a biztonságot. A Rák hasonló gondolkodásmódja vonzó a Szűz számára. Egyformán takaréklángon égnek, mindketten békés otthonra vágynak, ahol mindenkinek vagy egy saját kis kuckója, ahova elvonulhat, ha magányra vágyik.

2013. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!