Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudom fejleszteni a...

Nagy Salen kérdése:

Hogyan tudom fejleszteni a jövőbelátást?

Figyelt kérdés
Volt olyan amikor megálmodtad, hogy az osztály társam mit fog mondani az órán, de ez csak körülbelül 3-5 mp-ig tartott. Amikor reggel felkeltem akkor mit sem tudtam az egészről hogy xy kor ezt fogja mondani. És amikor meghallottam azt a mondatot amit megálmodtam akkor valami beugrik az agyamban és egyből emlékszem rá, hogy ezt már hallottam valahol és ezt álmodtam. Valamikor egy képet látok álmomba és az a kép ugrik be amikor a valóságban is azt látom. Kis koromba mindig képeket álmodtam most pedig valahogyan a beszédeket is tudom megállmodni. Ez a dolog csak max 5 napontva van vagy akár két hetente változó. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudom ezt fejleszteni. PL: Amikor már felébredek akkor megtudom mondani, hogy mi fog történni nem az hogy a történés előtt 1 másodperccel ugrik be a dolog, meg jó lenne gyakrabban ilyet álmodni. Remélem sokatoknak van ilyen képessége és tud segíteni valamint ha lehet fejleszteni. Remélem nem tartotok hülyének!

#időutazás #álmodás #jóslát #emberfeletti képességet
2012. nov. 9. 16:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tartalak hülyének, én is álmodtam már meg néhány dolgot. Sőt sokszor megérzem amikor a tanár feleltetni fog. De nem hinném, hogy ezt lehet fejleszteni, jós meg biztosan nem leszel.
2012. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ilyesmi velem is van méghozzá elég régóta, én azt vettem észre, hogy a lelkiállapotom befolyásolja, amikor nyugodt vagyok akkor hónapokig semmi, amikor viszont hetek óta stresszelek, aggódok, akkor viszont nagyon gyakori.
2012. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Zsizsik666 ***** válasza:
59%

Atlantiszi kristályokkal generált agyhullámokra ható alfa23 és théta45 készülékkel.

Ne felejts el alufóliából sisakot tenni a fejedre jóslás közben, kizárja a negatív Goblin-tevékenységet. Alvás előtt 2 dl házipálinka is sokat segít képeket álmodni.

2012. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

A fenti kérdésre a válasz: fejleszd az Iq-d az intelligens emberek előrelátóbbak mint az ostobák(pl:TE).


Amit lent leírtál hülyeség...

2012. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Malats ***** válasza:
78%
Szerintem meg csak deja vu - d van. keress rá neten.
2012. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ez deja vu. Nem kell egyböl a természetfelettit belevonni.


Amúgy meg nagyon hasznos lehet a jóstehetséged, ha mindig csak akkor jössz rá, hogy te már megálmodtad ezt, mikor átéled.. :D

2012. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Megérzés kell a fejlesztéséhez is.
2012. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Az elsővel ellentétben én meg hülyének tartalak :DDD
2012. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ilyen velem is szokott lenni, és ezt nevezik deja vu-nek. Elég jó érzés, de ettől még nincs kapcsolatom az ezotériával. Leszámítva azt, hogy kellene nekem egy bika, estére...
2012. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, nem vagy jövőbelátó...
2012. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!