Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elképzelhető, hogy a NASA...

Elképzelhető, hogy a NASA eltitkolja a pánik elkerülése véget, hogy valami katasztrófa fog történni pénteken?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem, hogy vajon az országban hányan fognak öngyilkosságot elkövetni csütörtökön ( még a sötétség előtt) illetve pénteken?
2012. dec. 16. 12:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Lődd le magad...
2012. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Uncsi már... semmi nem lesz pénteken, sajnos. Leszámítva a karácsony miatti felhajtásokat, emberek tömegét a városban... de az minden évben van. Öngyilkosságot meg az követ el aki idióta, szóval nem kár ha nem szaporodik tovább.
2012. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lupus ***** válasza:
73%
Elképzelhető, persze. És még érthető is lenne, hiszen tenni ellne úgysem tudunk akkor meg minek ijesztgessenek. A haldoklóval sem szokták közölni a rossz híreket, mondván had haljon meg boldogan.
2012. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, csak hülyeség.
2012. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"( még a sötétség előtt)"


MILYEN SÖTÉTSÉG ELŐTT? NEM LESZ NULLSÍK, NEM LESZ SÖTÉTSÉG, ÉRTSÉTEK MÁR MEG!

2012. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lupus ***** válasza:
0%

# 5!


Honnan tudod, megélted már dec. 21-ét?

2012. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy én nem lógtam el a fizikaórákat sem, kijártam az iskolát és szereztem annyi észt, hogy ne higgyek ostobaságokban.


Magyarázd el nekem légy szíves, okostojás, mitől lesz sötétség? Hová megy a nap? Kivesz egy szabadNAPot?:D

2012. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lupus ***** válasza:
12%
honnan tudjam? én állítottam, hogy pontosan tudom mi lesz pénteken?
2012. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, ügyes kifogás, de azért megy a rémhírterjesztés meg a hülyeségek terjesztése.

Tisztázzuk: fizikailag SEMMI sem magyarázza a meg. Nem tud eltűnni a fény. Az áram eltűnhet, ez oké, hiszen egy jó nagy napkitörés okozhat áramkimaradásokat. De a nap attól még sütni fog. Hacsak nem áll be a Föld és a Nap közé egy valami, ami ugye szintén fizikai képtelenség.


Összefoglalva: semmi magyarázat nincs a sötétségre.

2012. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 x) ***** válasza:
100%
Ha eltitkolnák akkor az is a hozzád hasonló, önálló gondolkodásra képtelen rémhírterjesztők miatt lenne.
2012. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!