Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire normális dolog ez?

Mennyire normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Először is tisztázni szeretném, igaz amit írok, bármennyire is hihetetlennek tűnhet.

Többször fordult már elő, utoljára épp ma. Hétköznapi dolgok, lehet az szinte bármi, ami cselekvés. Amikor megtörténik, látom a képet, amit a szememmel látok. Ilyenkor jön a tudat, hogy ezt már láttam, ezt a képet mintha megálmodtam volna. Már-már sejtem, hogy mi történne, de mikor ez eszembe jut, hogy már láttam volna, akkor elmúlik ez, és megy minden normálisan tovább. Valakivel fordult már elő ilyesmi? Biztos vagyok benne, hogy igazat írok, nem tudom milyen jelenség lehet. Valaki el tudja magyarázni, hogy ez mi lehet?


2013. máj. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, én régebben sokszor láttam ilyesmit, ez akkor van amikor történik veled valami, és rájöttél, hogy ez már megtörtént veled ugyanigy. és látod magad előtt a képet, amikor ez megtörtént veled. :) remélem érted.
2013. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én igen, de mitől van ez?
2013. máj. 4. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
elmebeteg vagy. :\ sajnálom csak ólommal gyógyítható
2013. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, úgy hívják, hogy deja vu :)
2013. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!