Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismertek valamilyen technikát,...

Ismertek valamilyen technikát, amivel kideríthetem, hogy mi az, amitől igazán félek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben teljesen fejre állt az életem. Megkérdeztem a Jóskönyvet, hogy mi ennek az oka, és a 21-es jósjelet, az átharapást adta ki. Az lenne a feladatom, hogy találjam meg magamban azt, amitől legbelül igazán félek, amivel nem mertem eddig szembenézni. Azt írja, ez nem könnyű feladat, mert mindig valami olyan, amire nem is gondolnánk, mert nem is merünk rá gondolni. Tudnátok segíteni, hogy hogyan juthatnék el a félelmeim eredetéig, hogy szembe nézhessek velük?

2013. máj. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Reptoidektől félsz
2013. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önismereti tréning
2013. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Érdekes neved van. Megtudhatnám, honnan jött? Nem könnyű rájönni, hogy mitől félsz igazán. Csendben gondolkodj rajta, meditálj, hátha jutsz valamire. Én szinte semmitől sem félek. Ha gondolod küldj üzenetet
2013. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A reptoidoktól biztos félnék, ha valósnak érezném a jelenlétüket :) Köszi a választ, így elgondolkodhatok, hogy talán az én félelmeim is csak ugyanennyire valósak-e :)
2013. máj. 15. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:

tőlem félsz


Reptoid 404

2013. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!