Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 56 lapos cigánykártyából...

56 lapos cigánykártyából kaptam egy kivetést. A kérdésem az volt, hogy egymásra találunk e még a volt párommal?

Figyelt kérdés
A várható tettei a kérdéssel kapcsolatban: halál, család, üzenet. Olvastam, hogy a halál lap jelenthet újrakezdést is. Érdekelne, hogy ennek a 3 lapnak a kombinációja mit jelenthet? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 21. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, belinkelnéd ide a kapott kivetést? :) Úgy könnyebb lenne bármit is mondani. :)
2013. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia! elküldtem neked privátban. köszönöm :)
2013. máj. 21. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
én egy évig jártam cigánykártyáshoz. tapasztalatom szerint érdekes módon nekem is minden bejött, csak éppen a párkapcsolati dolgok nem....mert az olyan bonyolult karmikus kapcsolat, hogy akkor is azt mutatja a kártya kb hogy együtt lesztek hogyha éppen az a karmád vele, hogy szenvedjél miatta.nekem nem jött be egy párkapcsolati jóslás sem. ez az egész párkapcsolati dolog bonyolult.
2013. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem azok is be szoktak jönni, csak akkor nem, ha én is érintve vagyok érzelmileg a kérdésben. :) Akkor érdekes módon mindenféle értelmetlen választ kapok. :)
2013. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Olvastam, hogy a halál lap jelenthet újrakezdést is."

Hát ez remek! Ezek szerint ha jósolsz, bármelyik lap jelenthet feketét-fehéret? Ez olyan, mint az alkimisták egyszarvúja.

Ideje lenne felnőnöd, kislány, és a való élettel foglalkozni, nem holmi bugyuta jós-baromságokkal.

2013. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diablo22 ***** válasza:

Utsó: Aki nem ért a jósláshoz, az szakadjon már le minden ilyen jellegű kérdésről, amíg higgadtan állok hozzátok!

Diablo22

2013. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diablo22 ***** válasza:

Kérdező: A Halál lapja kirakási környezettől függően jelent halált, újrakezdést. A feltett kérdésed mértékének megfelelően kell értelmezni a lap jelentéstartalmát.


Mondjuk párkapcsolatnál (lehet ez mondjuk rossz kapcsolat): Szakítás, újrakezdés


Nagyon beteg ismerős, családtag esetén (ha más lapokkal pl. betegség-szerencsétlenség - áll együtt): haláleset


Alap értelmezésben a környezetében álló lapokat erősíti, ha az Állandósággal áll együtt, mivel az ellentéte, gyengíti azokat. :)

2013. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Diablo, te értsez a jósláshoz? És ugyan melyik egyetemen tanultad?

Nemrég volt itt egy kérdés, ide másolom a rá érkezett választ:

Szerves vegyületek égetési reakcióit mindig az alábbi lépések szerint rendezzük ki:


Megnézem a szerves vegyület széntartalmát. Itt 6 szén van benne tehát a CO2 elé írok egy hatost.


Utána ugyanezt a hidrogénnel is megteszem. Itt 12 hidrogén van, ami 6 vizet tesz ki, tehát a víz elé is írok egy hatost.


Utána összeszámolom az oxigéneket. A 6 szén-dioxid + a 6 víz képződéséhez összesen 18 db oxigénatom kell, de 6-ot már adott maga a cukor, tehát még 12 kell, ami 6 O2 molekulában van meg. Az egész egyenlet tehát egyben:


C6H12O6 + 6O2 ---> 6CO2 + 6H2O


Látod, Diablo, ez könyörtelen logikai levezetés. Ehhez lehet érteni, ennek az igazságtartalmában lehet hinni. A te szakértelmed azonban csupán a beavatottság csalóka

gőgjét adja neked.

2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diablo22 ***** válasza:

te szerencsétlen idióta... ahhoz már végképp semmi közöd, honnan értek valamennyire is a jósláshoz. A kémia meg máig a kedvenc tantárgyam, ezért megkérlek, ne beszélj úgy nekem az egyenletrendezésről, mint aki tökhülye ehhez a tantárgyhoz.


Ezt magyarázd el olyannak, aki nem ért a tantárgyhoz, és világ életében bukdácsolt belőle, kedves szakavatott idióta utolsó...

2013. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!