Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Három lapos húzásnál ( múlt,...

Három lapos húzásnál ( múlt, jelen, jövő ) ezeket a lapokat húztam egy férfinak. Mit jelentenek? Segítene nekem valaki? Bíró Üzenet Szívkirály

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Bíró: jobb ha felhívod az ügyvédedet, mert átvertek

Üzenet: ne SMS-be vagy e-mail-be üzenj neki

Szívkirály: szívás, mert már megint átvertek, ebben király vagy.

2013. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
AzIgazmondó ! Látom, Te mindenhol hozzászólsz valami komolytalan válasszal.
2013. okt. 25. 17:45
 3/8 anonim válasza:
Az én véleménye szerint azt jelenti, hogy valamilyen magánéleti vagy egyéb gondja, ami korábban akadályozta a szerelemben most megoldódik és kilátásban lehet akár egy új kapcsolat is.
2013. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mustafa33 ***** válasza:
Ha három húzásod is lapos, az nem jelent jót. Lapos az életed. Csak lapítasz.
2013. nov. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelentheti, volt egy hivatalos ügye amiről hamarosan üzenetet kap és megoldást saját magában fogja megtalálni.
2013. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy volt-e konkrét kérdés, vagy csak általános kirakást csináltál. Így látatlanban azt mondanám, hogy a közeli múltban hozott valamilyen döntése most, a jelenben okoz valamiféle olyan történést, ami későbbiekben az érzelmi életére, illetve a párkapcsolatára (ha van neki) lesz hatással. Ilyen 3 lapos kirakásnál érdemes a múlt, jelen, jövő kártyáira még 3-3 darabot húzni, mert több lapból könnyebb olvasni, és nagyobb pontossággal lehet látni a helyzetet. :)
2013. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6-os válasz adónak: nem volt konkrét kérdés. Köszönöm, hogy ötletet adtál hogy húzzak még rá kártyát. Ez talán többet mond. Nagy segítség ! Köszi!
2013. dec. 11. 21:32
 8/8 anonim válasza:
ez azt jelenti hogy az igaz szerelmet munka kapcsolaton keresztül találod meg..aki üzenni fog neked....jobb lett volna húzol még rá ahogy az előttem lévő hozzászóló írta...
2013. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!