Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmondjam az érintetteknek...

Elmondjam az érintetteknek mit mondott a jós?

Figyelt kérdés
Elmentem jóshoz, a testvérem barátnőjéről szerettem volna megtudni pár dolgot. A jós nem látott pozitív dolgokat vele kapcsolatban, negatív események láncolatát fogja előidézni, ráadásul az előző életünkben a mi lelkünk egy pár volt, emiatt jelent meg az életemben újra. Édesanyám elszólta magát ezzel kapcsolatban, emiatt rákérdezett a testvérem, csak annyit mondtam neki, igen, voltam jósnál, de semmi többet, később a barátnője is rákérdezett, akinek kitérő választ adtam. Szerintem nem kellene elmondanom mit mondott a jósom, ha édesanyám nem szólja el magát, nem is jutott volna eszembe, most viszont kellemetlen helyzetbe kerülte, én hiszek ebben, és rossz előérzetem van a nővel kapcsolatban, tudom, hogy a legbölcsebb dolog, ha nem mondok semmit, csak kivárom mi fog történni, különben csak "bolondnak" néznének és általában a "rossz hír hozóján" csattan az ostor.
2013. okt. 30. 14:26
 1/6 habeg válasza:
100%
Szerintem ne mondd el... lehet értelmetlen lenne főleg ha nem hisznek az ilyenekben. Max figyelmeztesd a tesódat, hogy nincs jó érzésed a csajjal kapcsolatban. Jobbat nem tudsz.
2013. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző életed NEM volt! Ha elmondod, amit hablatyolt neked a jósnő, és tönkre megy a kapcsolata a testvérednek, annak te leszel az oka! A jós jó emberismerő. Tudta, hogy neked nem szimpi a barátnő, azért mondott ilyeneket, mert ezt akartad hallani. Bízd a testvéredre és a barátnőjére, hogyan alakítják a kapcsolatukat.

Igaz, ha a barátnő nem hisz a középkori babonákban, a testvéred meg igen, akkor otthagyja majd a testvéredet.

2013. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jósoltatás? Előző élet? Látom nem változott semmit ez az oldal...
2013. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Attól, mert ti nem hisztek előző életekben, nagyon sokan igen, köztük én is, és tudok is az előző életeimről.

A testvérem sem hisz sajnos, nagyon ellenzi, ugyanolyan a hozzáállása, mint nektek.

Nem járok rendszeresen jóshoz, de ha a megérzéseim azt súgják, elmegyek, és általában jók a megérzéseim.

Én nem fogom tönkretenni a kapcsolatukat, úgyis kiderül,hogy illenek egymáshoz, vagy hogy nem valók egymáshoz.

2013. okt. 31. 06:54
 5/6 anonim válasza:
Ajjajj...itt komoly gondok vannak..veled.
2013. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most én személy szerint nem hiszek az ilyen jósos dolgokban, mindenki szíve joga eldönteni hogy hisz-e vagy sem.

Ez az én véleményem:

Nincsen semmi bizonyíték arra hogy a jósok tényleg jósolnak, persze 100-ból egyszer valaki biztos nyer 1 milliót, és felkapják a témát, én így látom, a média nagyon nagy úr talán túlságosan is....


És akkor a kérdésre válasz:

Ne mondjad el, ha lesz is probléma akkor az ő problémájuk lesz, persze nyújthatsz neki támaszt, de ettől függetlenül neki kell megoldania a későbbi problémákat.

2013. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!