Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elalvás előtt imádkoztam...

Elalvás előtt imádkoztam Istenhez egy dologgal kapcsolatban. Azt kértem küldjön jelet hogyan tovább, aztán éjszaka ezzel kapcsolatban álmodtam. Tudtam álmomban hogy Isten meghallgatott, úgy éreztem megmutatta hogyan tovább ahogy kértem. Vélemények?

Figyelt kérdés
Sajnos az álmom többi részét elfelejtettem. Bárcsak emlékeznék.
2013. nov. 11. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Álmunkban a velünk történteket, érzéseinket dolgozzuk fel. Ha valamire koncentrálsz elalvás előtt, akkor álmodhatsz azzal kapcsolatban, és eszedbe juthat álmodban olyan ötlet, ami ébren nem.
2013. nov. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a tudatalatti tevékenysége nyilvánul meg az alvás során, legtöbbször szimbólumokkal.

érdemes rá figyelni, mert ilyenkor a rejtett ,elraktározott emlékképek jönnek át a tudattalanból a tudatos énbe, de sokszor ezeket félre értelmezik.

több dolgot ebbe nem kell belemagyarázni, mert így működik..

2013. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bárcsak emlékeznék."


Legkozelebb emlitsd meg az istenednek hogy egy kicsivel jobb memoria sem artana a jelei melle.

Ugy nez ki az kimaradt a csomagbol.

2013. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az "isteni jel" triál csomag, 30 napos demó verzió. Ha emlékezni is akarsz rá, azért már fizetned kell! ;)
2013. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az utcsó kettő válasz MEKKORA xd

Almodban valószínű beugrott a valasz .. Ne akard tulságosan eröltetni higy eszedbe jusson mert ugy nemfog .. Ha gondolsz rá többszor h mi lehetett az ákmodban akkor ha minden jól meg egyik pillanatban beugorhat .. De mivel már a tudatalattid kitalálta hogy tovabb ezek szerint már teis kitaláltad és lehet h tudat alatt azt teszed amit már kitaláltal :)

2013. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!