Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kezdőleg kaptam ajándékba...

Szindy Gaál kérdése:

Kezdőleg kaptam ajándékba cigánykártyát. Már próbáltam magamnak jósolni, persze lépésről lépésre. Először három lapot raktam ki magamnak (minden hetedig lapot). Ezek jöttek ki:remény-szerelem-látogatás Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Reméled a szerelem meglátogat.
2013. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha egy konkrét férfiról volt kérdésem?
2013. dec. 24. 20:16
 3/13 A kérdező kommentje:
És kiraktam "szerelmi szálak" alakzatban is és akkor is egymás alatt voltak ezek a lapok ráadásul a leendő szerelmem alatt.
2013. dec. 24. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
A cigány-kártya, nem olyan, mint a bicikli, hanem olyan, mint a hegedű! Ha úgy gondolom, hogy de jó lenne biciklizni, akkor veszek egyet és megtanulok biciklizni. Ha van érzékem a zenéhez, van hallásom, akkor igyekszem megtanulni hegedülni, mert úgy érzem van hajlamom és hallásom hozzá...
2013. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha esetleg nem kaptad volna meg az üzenetemet amit privátba küldtem ide leírom:

Jóslatom:

Szerelmes nő(én)******************Szerető(ő)

szerencsétlenség*****tolvaj*******bíró

gondolat*********katonatiszt******szomorúság

vágy************váratlan öröm*****házasság

********************üzenet*******************

2013. dec. 24. 21:03
 6/13 A kérdező kommentje:
a*-os részek azt jelentik hogy vannak középen lapok és vannak amik csak alattam fekszenek ill.ő alatta.
2013. dec. 24. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
cigánykártyát ne vegyél, mert megkésel, aztán meg kirabol
2013. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Laylah ***** válasza:
Konkrét férfival kapcsolatban: szerelmes vagy belé, reménykedsz egy kapcsolatban vele, viszonylag gyakran találkozgattok, de több nem történik egyelőre.
2013. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Laylah ***** válasza:
Plusz egy dolog: sokan nem tudnak maguknak jósolni, mert keveredhet az, amit akarsz azzal, ami kiraksz. Tehát ha nem tudod magad teljes csendben tartani gondolataidban, akkor simán kiveted magadnak azt, amit látni akarsz.
2013. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen ez igaz.De ugyanakkor van ingám is amit karácsonyra kaptam,a horoszkópom ikrek ezért a hegyikristályt választottam.Már nagyon régóta foglalkozom vele és egyenes válaszokat ad.

Ezzel a férfivel kapcsolatban tettem fel neki kérdést.pl a jövőben összeházasodom vele?

és teljesen egyértelműen kilengett hogy "igen". Bármikor megkérdeztem néha akkor is ez volt a válasza.

Azt is tudom hogy az első találkozásom óta érzem őt hogy egyek vagyunk és a szerelem első látás óta fenn áll!

Még ha zűrös dolgok is történnek közöttünk. :)

Konkrétan olyanok vagyunk,mint két tojás.Hasonlítunk egymásra,de nagyon.

2013. dec. 25. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!