Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti elhiszitek a 2014. Február...

Kováts Bianka kérdése:

Ti elhiszitek a 2014. Február 22-i világvégét?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 19. 19:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Azt viszont tudjuk, hogy az ember kb. 200 éven belül kiirtja magát. "


Te is Lipótmezőn laksz? Mert ott oké hogy így tudják a dolgokat... :) De mégis honnan? Tudnál valami forrást is adni ehhez a "tudásodhoz"?

2014. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Na, újabb világvége :) szuper,ezúttal kik fognak megszállni minket? Reptoidok,krixkraxiak, annunakik, lumbulábiak, motherbookdriverek?

És 404 meg az Ellenállás meg fog menteni minket?

2014. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én csak azt a közismert tényt tudom, hogy kb. (de nem egészen) 5 milliárd év múlva a Nap feléli jól hasznosítható hidrogénkészletét, és energiaellátási zavarai lesznek. Mivel a sugárnyomás nem fogja tudni ellensúlyozni a gravitációt, elkezd iszonyú gyorsan összeroskadni. Ez a folyamat begyújtja a hélium fúziós folyamatait, és ettől aztán újra felfúvódik, és akkora lesz, hogy a Föld pályája a Nap belsejébe kerül. Vörös óriássá vált közponi csillagunk nem lesz többé a barátunk, így a Földnek vége lesz. Ez lesz az utolsó világvége bolygónkon. Persze addig is lehet még egypár, de sajnos ezeket nem tudom biztosra ígérni.
2014. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Hadd mondjam meg, hogy ez a kérdés egy vicc nem lesz világvége, ha szerinted az lesz kedves Bianka akkor bizonyítsd és mégegyszer nem akarom hallani 404 nevét az egy B'uzi és az is, aki folyamatosan emlegeti azt erről ennyit.

Tisztelettel Svejk, a derék katona.

2014. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Na emberek. Találgassatok, hogy honnan szedte ezt a marhaságot Bianka. Igen, jól gondoljátok. Az egyik legmegbízhatóbb forrás az interneten ez az az oldal. Yep. Ez a paranormal.hu ...



[link]

2014. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Idén sem fognak ráhibázni!


Ez van

2014. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkinek akkor van világvége, amikor meghal. Ezért a világvégét nem lehet túlélni. Amire te gondolsz kérdező, az a katasztrófa.
2014. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

Ki találta már ezt a hülyeséget ki??

Tegnap volt 2014 feb 22 akor én halhatatlan vagyok mert tuléltem ez akkora egy baromság..

amúgy egyszer ténleg eljön de mink azt már jócskán biztos hogy nem látjuk/éljük meg..

2014. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
25.e van és élünk
2014. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Na, hol van a megszálló reptoid, krixkraxi meg lumbulábi flotta?

A fenébe, megint defektet kapott az űrcirkáló? :DDD

2014. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!