Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Minden nap megálmodom a...

Minden nap megálmodom a dolgokat és ez már megrémiszt! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Két hete folyamatosan megálmodom a dolgokat. Kezd megrémiszteni. Pl. :azt álmodtam, hogy nyerek egy sportszeletet ezért reggel vettem és valóban úgy volt, vagy az hogy egy filmet álmodtam amit még soha az életben nem láttam és 8nap múlva az ment a tv-ben. Voltak nagyobb dolgok is amiket nem fogok most ide leírni. Régebben is megálmodtam dolgokat, de most mindennapos. Talán az édesapám eltávozása miatti sokk hatása?

#jóslat #Előrelátó álom
2014. márc. 17. 19:16
 1/8 anonim válasza:
Ez csak De Ja Vu. Nekem is gyakran van ilyen.
2014. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszem, hogy valóban megálmodnád a jövőt szerintem csak reklámozni akarod magadat, amúgy messziről jött ember azt mondd, amit akar tegyük fel, hogy igazad van akkor miért emészt meg téged egy álom? Na meséj és hazudj nekünk.
2014. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen időszakaim, szerintem nem kell megrémülni, inkább örülj neki és figyeld az álmaidat.
2014. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hazudok! Már bocsánat,de aki nem hiszi az de írjon ide...ez nekem nehéz időszak...
2014. márc. 17. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
De mi abban a rossz, ha állításod szerint csak sikerélményeid vannak? és miért nem láttad előre azt, hogy ilyen válaszok érkeznek majd?
2014. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig.Azért nem láttam előre ,mert reggel 5 óra óta nem alszok és nem mindent álmodok meg ...csak apróbb részleteket pl. a mai nap is csak apróbb dolgokat álmodtam meg mint például.: vacakolok a busszal és az idővel,barátnőm elesik és stb. azért rémiszt meg,mert én nem vagyok hozzászokva ezekhez a dolgokhoz,bár az ezoterika mindig is ott volt körülöttem a nővéremnek köszönhetően :/ .
2014. márc. 17. 21:07
 7/8 anonim válasza:
Mondjuk a filmet láttad egy reklámban és ,ha nem is figyeltél rá különösebben,az agyad ezt éjszaka kivetítette neked.A nyersz egy sport szeletet is talán egy reklám(most adják azt,hog minden 4, nyer),de lehet,hogy csak a boltban az nap jutott eszedbe ahogy megláttad,így este az agyad kivetített egy képet a sportszeletről,s te ezt másnap úgy értelmezted,hogy nyerni fogsz vele.Ezek csak tippek,de most ennyit tudok mondani.Egyébként nekem is volt már ehhez hasonló élményem de csak mondjuk úgy évente 1x-2x.
2014. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ahogy az első írta csak de ja vu ( remélem jól írtam :-) ) vagyis úgy érzed mintha már meg történt volna veled egy bizonyos dolog. Én tudood hányszor voltam már így. Mintha itt már jártam volna , pedig még soha, mintha ezt már láttam és hallottam volna , pedig még soha.

19/F

2014. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!