Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti álmodtátok már meg a jövőt...

Ti álmodtátok már meg a jövőt vagy megéreztetek valamit előre?

Figyelt kérdés
Én édesapám halálát is megéreztem a halála előtti este,múltkor egy sors döntő álmot láttam és pont ugyanúgy történt a valóságban is.

2014. júl. 25. 08:01
1 2
 1/18 anonim válasza:

Igen, vannak ilyen emberek.

Velem is volt már ilyen. Egy egész napot álmodtam meg, ami pont úgy történt.

Megéreztem éjjel az álmomban, hogy a macskám elmegy és nem jön vissza. Nyugtalan voltam aznap éjjel.

És tényleg nem jött vissza, ma sem. :,(


14/L

2014. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem megérzéseim vannak, vagy ilyesmi. Ha valakire gondolok valamiért, és hirtelen elkezdem azt a fura érzést érezni, amit akkor érez az ember, amikor izgul, akkor történni fog valami. Általában rossz, de valami történni fog. :)
2014. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen, volt már, hogy olyan dolgokat "láttam" meg amik elég valószínűtlenek voltak ahhoz, hogy feltételezz. Többnyire ezek kis dolgok és nem bírnak nagy jelentéssel, továbbá befolyásolni sem tudom az érzést.

Egyszerűen csak hatalmába kerít egy érzés, gondolok valamire a jövővel kapcsolatban és bizonyos idő után megtörténik.


Ám nem látok ebben semmi természetfelettit, valamint a jóslásban sem hiszek. Hasonló dolognak tartom mint a Déja vu érzést.

2014. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Sajna mind a 2 megvolt. inkább a rosszat érzem meg :(
2014. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mogele válasza:
Nekem deja vu érzésem szokott lenni és olyankor boritékolható,hogy valami történni fog..azt érzem,hogy kivel,vagy mivel kapcsolatos,de hogy pontosan mi, az "meglepetés" és általában rossz dolgokra vonatkozik nálam is..az érzés intenzitásától függ,hogy mekkora "változás" várható..van,amikor szinte megszédülök...olyankor elég félelmetes ...és meg is történik valami rossz..
2014. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Igen! Rengetegszer! Mindenféle szarkazmus nélkül!
2014. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
nálam általában úgy történnek a dolgok, ahogy én szeretném. nem nagy dolgok, például ha nem akarok elmenni a boltba, leszakad az ég, vagy ilyenek...
2014. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
apukád nyugodjon békében!
2014. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1x még általánosban, majdnem fullra bejött amit álmodtam. A vége volt más, mert időben beugrott, hogy ez ismerős és elkerültem a beton végignyalását.
2014. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Velem is történt már hasonló nem is egyszer, de úgy gondolom, hogy ez nem egy ezoterikus dolog hasonló a deja vu-hoz ez egy valós jelenség szerintem az ember képes előre megérezni dolgokat ennek is biztos van valami logikai magyarázata, amire még nem sikerült tudományos magyarázatot találni, de biztos lesz egy előre lépés a jövőben a témával kapcsolatban.
2014. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!