Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Székesfehérvár és környékén...

Senorita19 kérdése:

Székesfehérvár és környékén megbízható jósnő?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék ki tud egy olyan jósnőt ajánlani, aki nem csak kuruzsló, hanem tudja miket mond, tud tanácsot adni a jövőhöz?! Én hallottam régen egy Petra nevűről, de nem találom sehol.
2014. nov. 29. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed paradoxon.
2014. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
2014. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jósnő: pénzedért mond neked tetszőt, megjósolja jövődet. Ha mégsem úgy lesz (az esetek többsége!), akkor mondja, te rontottál el valamit.

Kuruzsló: szaktudás és képesítés nélkül pénzedért mindent elkövet, hogy te azt hidd, meg tud gyógyítani.

"...olyan jósnőt ajánlani, aki nem csak kuruzsló..."

A fentiek alapján ez elvi tévedés!

2014. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
www.ekkoraszaroscsórótnemláttál.com
2014. dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad josnökhöz járni, mert átkozott leszel pár év mulva. Ismerek egy not komoly josno volt, meg a rendorseg is felkereste megmondta a fegyvert a gyilkost mindent...

Es azt hitte h jot tesz.

Aztan megtért, megismerte Istent.

Es most màr el tudna neked mesélni mennyi kàrt okozott az embereknek.

Es meg magànak is, daganatokat, maga is rákos lett. Az ugyfeleibe is kesobb mennyi betegseg es ilyen dolgok jottek elo.

Ez azert van mert isten elott utalatos a jovendomondas.

Igen, igazat tudnak mondani, de sokszor csak meggyorsitjak azt az aldast amit Isten tervezett neked es utana meg jon az atok, halal, betegseg... stb

Ez a legveszelyesebb dolog.

Inkabb bizzal Istenben, es hidd el h boldogság tervei vannak veled kapcsolatba.

2015. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vicaboszi válasza:
Már régebbi a fórum, de azért leírom, hátha segítek másnak. Én Freyához járok, ő nagyon jó, tanácsot ad, hogy mit csinálj, merre tovább.Ja, és számlaképes is.
2016. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia Vicaboszi 6/6 !

Kérlek, mesélj még Freya-ról.

Székesfehérváron v. Fejér megyében keresek megbízható jóst, látót vagy mágust.

Freya miből jósol? Vagy jósol vagy csak életmódbeli tanácsokat ad? Köszönöm előre is.

2016. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó ezoterikus, bár ő nem mondja magát jósnak, hanem spirituális tanácsadónak, de minden bejött,amit mondott. Ariellának hívják,Bicskén van. Nekem nagyon sokat segített.
2016. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!