Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Gyakran megálmodom a jövőt....

Gyakran megálmodom a jövőt. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Egy-két másodperces dolgokat szoktam,de azokat nagyon pontosan. Pl.:Álmomban vacsorázunk. Ahogy felkelek rögtön nem tudom megmondani mit álmodtam, de amikor megtörténik tudom hogy megálmodtam. Általában 2-3 héttel előtte szoktam. Mostanában egyre ritkábban.

2014. dec. 17. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

"nem tudom megmondani mit álmodtam, de amikor megtörténik tudom hogy megálmodtam."


Tehát egy eseményre rámondod, hogy már megálmodtad, csak nem emlékeztél rá az esemény bekövetkeztéig?

Még ha igaz is lenne, nem gondolod, hogy ritka haszontalan természetfeletti képesség?

2014. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom azért kérdeztem...
2014. dec. 17. 21:16
 3/10 anonim válasza:
100%
Azt én is meg tudom mondani, hogy mikor vacsorázunk....
2014. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dezsávü
2014. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is gyakori az ilyen, sőt ,van hogy előtte is megtudom mondani ,hogy mi lesz. szerintem nem különleges képesség,vagy ilyesmi :/:)
2014. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reggelente írd le az álmaidat, dátumozd be, aztán amikor megtörténik, pipáld ki és dátumozd azt is. Ez így lenne hiteles. Az ember gyakran hajlamos megtörténtnek, megálmodottnak hinni egy-egy eseményt, de ez általában csak az elme játéka.
2014. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden nap kutyát sétáltatok. Ha én azt álmodom hogy kutyát sétáltatok akkor az sem a jövő
2014. dec. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A múltat megálmodni nem kunszt!

Ha bármire azt mondod: ezt én előre megálmodtam, az sem.

Önáltatás, vagy mások becsapásának szándéka.

A napkeltéket is 2-3 hétre előre megálmodod?

2014. dec. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 molnár letti válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni anyám multkor le orditott és akkor azt gondoltam hogy én már ezt a jelenetet lattam és meg eltem
2014. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Konkrétan én is ugyanezt érzem, pont ahogy leírtad, többször is egy héten , csak egy - két nappal előtte. Tényleg van ilyen, eddig azt hittem ez csak velem történik, és tényleg nagyon különös.

Például vegyük, mikor az egyik barátom kérdezett tőlem valamit, csak 2 másodperc volt, de amikor a valóságban megtörtént, tudtam, hogy ezt álmodtam.

Annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy írjuk le, dátummal, meg minden, az én esetemben legalábbis ez nem megy. Reggel már nem emlékszek ezekre pontosan.

Szerintem ez határozottan Deja Vu.

Örülök, hogy végre valaki is ugyanezt érzi :)

2015. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!