Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valami nem stimmel velem?...

Valami nem stimmel velem? Előfordulhat, hogy megérzek előre dolgokat vagy véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Korábban szkeptikus voltam a témával kapcsolatban, és az is előfordulhat, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok ennek az egésznek, de furcsállom néhány megérzésem.

Példák.

Egy nagyobb városban egy nagyobb kaliberű rendezvényen történt, hogy sétáltam egyik barátnőmmel az embertömeg között, amikor random olyan érzésem támadt, hogy az exbarátom a közelben van. Ritka alkalmak egyike volt, hogy ezt a megérzésem kimondtam, ahogy elhagyta a számat ez a kijelentés, a mellettünk lévő ház sarka takarásából az említett srác kifordult elénk.


Többször, több, különböző emberekkel kapcsolatban előfordult már, hogy rájuk gondoltam, semmilyen előzmény nélkül, és ahogy elnéztem egyik irányba, ott termettek.

Mintha megérezném az emberek jelenlétét.

És ezt nem csak a hozzám közel állóknál figyeltem meg, hanem kevésbé jól ismert emberekkel kapcsolatban is egyaránt.


Nagyjából 10 perce történt, hogy egyik ismerősömre gondoltam, akivel már jóideje nem beszéltem, korábban csúnyán összevesztünk és azóta nem tartottuk a kapcsolatot. Rá gondoltam, arra, hogy kapok tőle egy sms-t, rá is pillantottam a telefonomra, abban a pillanatban megkaptam az sms-t. Tőle.


Kicsit megijedtem önmagamtól.

Legtöbbször próbálom ezt kizárni és arra gondolni, hogy véletlen, de egyre többször és egyre gyakrabban fordulnak elő velem hasonlók.

Mit gondoltok erről?


22/L



2015. júl. 3. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tehetseges vagy, fejleszd magad es csodakra leszel kepes, remelem en is;)))
2015. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel ez emberekkel és találkozásokkal kapcsolatos nálad így azt mondom, ez telepátia, nem pedig feltétlenül megérzés.Erősebb a telepatikus érzékelésed.
2015. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt mégis hogyan lehetne fejleszteni?

Illetve ennek van valami megmagyarázható oka? Mármint annak, hogy ez a fajta érzékelés, nevezzük telepátiának jelen van az életemben, ilyen szinten.

Nem vagyok szakértője a dolognak, őszintén szólva, ahogy azt már korábban is említettem, igyekeztem nem foglalkozni ezzel, de az idő előrehaladtával egyre feltűnőbb helyzetekben jön elő.

Kicsit megijedtem, mert nem tudom mihez kötni és ahogy észrevettem, fokozódik, holott tudatosan nem tettem ezért semmit. Az foglalkoztat leginkább, hogy ezt hova lehet fejleszteni, illetve jól érezhetem-e, hogy akaratom ellenére is fejlődik.

2015. júl. 3. 22:42
 4/11 anonim válasza:
Ezt úgy hívják: vonzás törvénye. Nem kell semmi hókusz-pókuszra gondolni, ez mindíg is így volt. Az ember vonzza azt, amire a legtöbbet gondol.
2015. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, de számomra nem ijesztő. Nagyon gyakran hiszem azt valakire az utcán, hogy XY. Ahogy közelebb ér, látom, hogy tévedtem. Majd a következő pillanatban megpillantom XY-t.

Olyat is megéreztem, hogy valaki nemsokára az autó elé fog lépni. Ez inkább izgalmas nekem.

2015. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hidd el, a vonzás törvényére alapuló felfogás hozzám is közelebb áll, viszont esetemben egyszer sem arról volt szó, hogy sokat gondolkodtam valamin/valakin, bevonzottam a gondolataim által. Ezek a helyzetek mindig hirtelenszerűen alakultak ki, egyik pillanatról a másikra. Legtöbbször nem tudtam megmagyarázni magamnak, hogy adott személyekkel kapcsolatban miért ugranak be különböző képek, nem volt jellemző, hogy bármihez is tudtam volna csatolni a dolgot.

Kedves utolsó, remélem az autó elé lépőnek nem lett semmi baja. :) És valamilyen szinten számomra is izgalmas ez, mégis megriadtam egy kicsit. Talán amiatt, mert most kezdtem ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani. :)

2015. júl. 3. 23:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is..

meg a leirt kimondott szavaknak teremtő ereje van :(

Mondtam vmit a villamosrol ..erre pocakos hugom meg villamossal ütközött..

pesti dolgokrol olvastam most meg lehet megyek ..

valaki pàrizsrol mesélt azota minden ismimnek eifel tornyos kulcstartoja ruhàja hàttérképe lett..

Innentöl csak pozitiv dolgokra kell gondolni mert azt sose vonzom be csak a negativokat :(

Bàr a koncertes megérzés kimaradt biztos majd nem velem hanem a papiron férjemmel történik vagy történt meg.mint a szomszédos is :)

De most igy jó nem keresek vàlaszokat nem keresem a vadàszt most ugy érzem jobb igy nincd aki basztasson minket

2015. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És igen nekem is ugyanez volt àlmomba egyszer hétfőn egy nagy vàrosba a barinőmmel sétàlok és azzal talizok akivel haragban vàltak el utjaink.. apàmmal vagy aki apàm lehetne? És most pont megyek hétfőn vonat meg villamossal mint az àlmomban..de mindig attol félek hogy a baràtokrol ismikről kiderül hogy becsaptak :( hogy titkoloztak
2015. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad, komoly látói képességeid vannak. Olvass a témában, keress intuíció fejlesztő gyakorlatokat! Vezess naplót! Kezdj el kártyázni! (cigány, tarot)
2015. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én elköltöztem a szülövárosomból (külföldre), és az ottani legjobb barátommal egy ideig nem tartottam a kapcsolatot költözés után. aztán egy nap a szülövárosomtól kb. 100 km-re levö teljesen random kis faluban voltam egy ismerösnél, és terveztem hogy elmegyek a szülövárosomba hogy meglátogassam a barátomat. de az autónknak valami baja lett és nem indult el. ekkor ideges lettem és elmentem a faluban sétálni, csak hogy kiszellöztessem a fejem. bementem egy kis boltba, fagyit venni. amikor beálltam a sorba a kasszánál, pont bejött a boltba a barátom, aki bármilyen különösebb ok nélkül a faluban tartózkodott, egy panzióban.
2015. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!