Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megálmodom a jövőt (? ) c:

Megálmodom a jövőt (? ) c:

Figyelt kérdés

Nem fogtok nekem hinni. :D De azért leírom: Szóval nem nagyon szoktam emlékezni az álmaimra, általában egy hónapban egyszer. Na most szokott az lenni hogy olyat álmodok hogy valamelyik ismerősömmel beszélek stb. Szóval semmi érdekes csak egy beszélgetésrészlet. Aztán egy-két hónappal később ez megtörténik. Hogy hogyan emlékszem arra hogy én ezt álmodtam? Egyszerűen csak beugrik : "Hmm mintha ez már egyszer megtörtént volna..." Aztán gondolkodom egy kicsit és sikerül vissza emlékeznem hogy "hoppá én ezt álmodtam" Ekkor jön az a gondolat hogy WTF??? Ezt elmondtam barátosnémnak és azt mondta hogy neki is szokott ez lenni.

Ebből kiindulva gondolom mindenkinek.

Nektek is szokott ilyen lenni?



2015. aug. 8. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is szokott lenni
2015. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
savanyújóska is megjött
2015. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Már-láttam érzés. Nyugi tök normális.
2015. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2015. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

van aki almodja de van aki csak elore tudja mi lesz de nem almodta.

Ime ra egy konnyen megjegyesztheto francia szo: Dejavou

2015. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, én az álmaim 90%-ára nem emlékszem. :D Általában lefekszem, helyezkedem, gondolkodom, aztán egy csettintésre reggel van és kelhetek fel. Ez igen bosszantó tud lenni, pláne hétfő reggel, suli időszakban. :D Ennél már csak az jobb, ha az adott napra tz is van beígérve. :D

Amúgy ami veled történik az mezei Deja Vu. :)

18/l

2015. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!