Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent cigánykártyában a...

Mit jelent cigánykártyában a következő kombináció? Hűség-ház-szerelem-házasság? A kérdés az volt lehet -e kapcsolat köztünk? Ha hülyeségre lennék kíváncsi, a humor kategóriába írok, az ilyen válaszoktól légyszi kíméljetek!

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom jót, de tényleg nem piszkálásból miért nem olvasol picit utána a google-ben a cigánykártyának?
2015. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, csak kíváncsi vagyok elfogulatlan véleményre, hogy ne azt lássam benne, amit látni akarok.
2015. aug. 21. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon lehet másképp olvasni, mint happy, szerelem, haway, napfény. ☺
2015. aug. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!

Igen a válasz, a kapcsolat stabilitása kialakulóban van. Mély érzelmek vannak születőben, de ehhez az is kell, hogy ne szólj bele a dolgok menetébe. Hiszen a lapok csak azt tükrözik, ami a MOST-ból indul ki! Ha lépsz, vagy cselekszel, már más lesz a jövő.

Rallna Jósnő

2015. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 22. 13:09
 6/11 anonim válasza:
Az előttem szólónak igaza van.Már csak azt szeretném tudni,melyik lapról vetted le ezt a 3 lapot.Fontos!Ha például az állandóság lapról vetted le,akkor már történésben van.Azaz,már elkezdödött még ha jelenleg nem is tudsz róla.Vagy a hűség lapról vetted le a lapokat?Ebben az esetben a jelentése : - A partnered hűséges és házasság kötés lesz a vége.Ha csak össze álltok,azaz,élet társi viszonyról van szó,azt is házasságnak jelzi a lap.Remélem segítettem,de ez egyszerű kérdés volt,a választ magába rejtette a kérdés.
2015. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Még annyit tennék hozzá, NE a googlon keresd az értelmezést!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Majd csak elmondom a magamét,a hűség hosszú távú kapcsolatot is jelent,vagy folyamatot.
2015. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hûztam a lapokat , Lyllia féle kirakás , alul volt a hűség, felette a ház, mellette szerelem, házasság! Köszi
2015. aug. 22. 19:58
 10/11 anonim válasza:
50%

Szép jó reggelt!

A Házasság lap nem feltétlenül jelent valódi, hivatalos házasságot, csak a megfelelő lapkörnyezetben! Itt inkább arról van szó, hogy a kérdezőnek egy hosszabb tavú kapcsolata van kialakulóban már a jelenben, de hogy ez jár-e további elkötelezettséggel, lesz-e belőle valóban házasság, vagy csak együttélés, egyáltalán összeköltöznek-e, vagy a másik fél mit gondol az egészről, arról itt nincs még szó... Erre is rá kellene kérdezni szerintem.

Rallna Jósnő

2015. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!